Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şap da çare değil artık, bilemedim. Japonya’da komik falan mı böyle hareketler nedir!? Sanjiyi severim, hatta WCI olaylarında bana göre haklıdır ama bu herifin başlarda kadınlara düşkün ve nispeten kibar bir hali vardı şimdi iyiden iyiye sapığa döndürüyor Oda. Yaşayamadığı ergenliği Sanjide mi yaşatıyor nedir :/
Bence net olarak Japonlar'ın hoşuna gidiyordur. Hatta sadece Japonlar'ın da değil. Bu tarz karakterleri seven çok insan vardır. Eğleniyorlar işte bir şekilde. Şöyle ciddi bir zamanda olmasa yine tamam diyeceğim de, neyse. Oda'da zaten bir sapıklık var gibi. :oops:
Zamanında Sanji'nin sapıklığının bir sınırı yok mudur?? diye sormuştum gerçekten yokmuş.
Birileri dövüşecek rakip arıyor eleman ..... arıyor.:oleyo2::hhh:
Umarım bir plan yapıyordur, diyeceğim ama Nami'den neden saklasın?

Esprili yaklaşmış o konuya, bence de hoş olurdu. Senaryo farklı da olsa, Luffy'nin ikisine birden daldığını bilmiş.
Evet, karakterleri güzel irdelemiş. Aslında iki haftadır fena tahminler yapmıyor. Yamato'nun gözükeceğini bir hafta geç olsa da bilmiş.

La o bir şeyler yapacak, hissettim ben. Niye buna dikkat çeksinler?

Hem o ben fahişe bulacağım suratı değildi. Ağzı gayet normaldi. O yüzden gömecekler boşuna gömecek bence. :)
Bir şeyler yapar zaten muhakkak, tek kalması da iyi oldu ama kaybolmak için kullandığı bahane çok leş. :oleyo:
Kalifa versiyon 2 olabilir. Black Maria çıkarsa karşısına şaşırmam.

Zamaninda Sanji vs Queen yazan ellerimiz kırılaydıda yazmayaydik biz adamı nerelere layık görürken laflara, hareketlere bak sen.:oleyo2:

Kim ne dediğini biliyor, sen işine bak. Ben de takılmak için abartıyorum zaten. Forumda her daim yapıldığını gördüğüm bir şey. İkiyüzlülük gördüğümde söylemekten yine çekinmem. Sen ikiyüzlülük mevzusuna baya içerlemişsin, sebebini anlamak güç değil.

Evet G4'e geçmek için olabilir. Yeni tekniğin Queen'e sıkıntı çıkaracağını düşünüyorum ama G4'süz Luffy zayıf işte. G4'süz Queen alacak olsa, aynı şartlarda Ulti'yi perişan etmesi gerekir.
Ben de gördüğüm ikiyüzlülüğü göstermek için sana yazdım ya zaten.;)

Şunu da göruyoruz ki Sanji'in suiti bir Elephant Gun çıkaramıyor.
Bir şeyler yapar zaten muhakkak, tek kalması da iyi oldu ama kaybolmak için kullandığı bahane çok leş. :oleyo:
Sanji bu. Xd
Evet, karakterleri güzel irdelemiş. Aslında iki haftadır fena tahminler yapmıyor. Yamato'nun gözükeceğini bir hafta geç olsa da bilmiş.

Kalifa versiyon 2 olabilir. Black Maria çıkarsa karşısına şaşırmam.
Black Maria Kaido'nun yanında ama , kadın olmayan bir konu olabilir.

@Roronoa Zoro gömmek için erken. Bir şey yapmak gibi bir niyeti olmadan kadın bulmaya gitmiş olsun, beraber gömelim. :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık