Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben mi çok basit düşünüyorum siz mi komplex düşünüyorsunuz anlamıyorum :D
Yamato f6nın karşısında duran birini görünce onlara katılmıştır yani. İlla ilahi bir aura veya rüyaya girme mevzusuna ne gerek var. Gayet mantıklı. Bazen sırf bu seriyi eleştirmek için okuduğunu düşünüyorum çoğu kişinin.
Luffy'yi bekliyormuş yazıyor ama.

Ben mi çok basit düşünüyorum siz mi komplex düşünüyorsunuz anlamıyorum :D
Yamato f6nın karşısında duran birini görünce onlara katılmıştır yani. İlla ilahi bir aura veya rüyaya girme mevzusuna ne gerek var. Gayet mantıklı. Bazen sırf bu seriyi eleştirmek için okuduğunu düşünüyorum çoğu kişinin.
gerçekten öyle insanlar eleştirmek için okuyor çok garip

Bu yamato önemli bir japon sancak gemisi. 2. dünya savaşında intihar saldırısı yaparak batıyordu. Bu salak da bizimkiler için arc sonu Kaido birliklerini tutabilir.

Makino'nun çocuğunun Shanks'tan olduğunu düşünürsek, çocuğu olmayan tek imparator Teach kalıyor. En azından bilmiyoruz. Gereksiz bir bilgi.

Şöyle Luffy’nin yaşlarında olsa, boyu posu yerinde ve karizma bir tasarımı olsaydı ve bizimkilerin karşısına çıkıp aslanlar gibi babasının mekanına sahip çıksaydı fena mı olurdu? İlla bi daddy issues teması işlenecek, illa ortada kurtarılmayı bekleyen birileri olacak. Kaido gayet kafa bi adam, kötü biri olarak işlense bile oğlu ile arasında iyi bir ilişki olsa sırıtmazdı. Oda’nın aynı yemeği yedirmesinden bıktık diye sitem ediyoruz, hemen ‘eleştirmek için okumayın yavvvv’a geliyor muhabbet. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık