Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O bekleme olayı bu arc içinde olanlardan sonra olmuş olabilir. Yani seni bulmaya çalışıyordum gibisinden.

Şöyle cılız değil: Bu 6lı yamatoyu arıyor. Bakıyor ki Luffy bunları karşısına almış. Belli ki 6 lı ile gitmek istemiyor. Şansını daha fazla görüp Luffylerle topuk yapıyor
Bu tutarlı bir senaryo. Ama ben Luffy'nin isminin özellikle belirtildiği havasını aldım spoilerdan. Özellikle onu görmek istiyormuş gibi aldım.

Kaido dışarıdan özel gazete getirtiyordur. (Ki daha önce Oden'e gazete vermişti) Yamato da Luffy'nin başka bir Yonkou'nun mekanını dağıttığını okumuştur. Kaido'yu durdurmaya geldiğini Kaido'nun tarafındaki bir çok kişi biliyordur zaten. Saklanırken bizimkinin Luffy olduğunu anlayıp iletişime geçmiştir.

Soda sözünün eri çıkarsa bizimkilerin öldürdüğü ilk insan Orochi çöpü olacak gibi. Ardından da Kaido'yu oğluyla vurup bir şekilde bayılttıktan sonra Wano'luların elinden deniz taşı ile kelepçelenip kaynar yağın içinde idam edilirse seriyi adam yerine koymaya başlarım tekrar.

Son düzenleme:
Şu gerçek ise tayfaya hayırlı olsun derik :d

Yamato appeared with his Hanya mask and he was waiting for luffy to escape together with him to see the world . ( he appeared to be a swordman he has a sword on his left side )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık