Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de ona anlam veremedim. Durduk yere hypelanıp bunu yazmaya başladılar. Buraya da sorayım dedim XD
Bence de tutmaz ama belki şu tarz bir hikaye olabilir gin kaidonun elinden kaçmıştır ve sefil bir haldeyken don kriegı görmüş kaçmak için ona sığınmıştır don krieg ginin kim olduğunu bilmiyordur ama sonrasında ögrenip gini kaidoya vermiş olabilir baya saçma attım şuan ama gin çıkmasa bile tanıdık biri çıkarsa bu yamatonun neden oda tarafından gosterilmediğini ve luffylerle beraber kaçtığını açıklayabilir

Lan ne seçilmiş muhabbeti yaptınız yaa.

Gören de Luffy yüzünden nur saçıyor görenlerde aha bu adam ermiş diye peşine takılıyor sanacak.

Yamato okur yazardır herhalde. Luffy'nin gittiği her yerim karıştırdığını en sonda Big Mom'ın düğününü bastığının haberi varmıştır ona. Luffy'nin Wano'da olduğunu öğrenmesi de zor olmaz.

Eğer babasını da sevmiyorsa kimden medet umacak? Sasaki'den mi?

Lan ne seçilmiş muhabbeti yaptınız yaa.

Gören de Luffy yüzünden nur saçıyor görenlerde aha bu adam ermiş diye peşine takılıyor sanacak.

Yamato okur yazardır herhalde. Luffy'nin gittiği her yerim karıştırdığını en sonda Big Mom'ın düğününü bastığının haberi varmıştır ona. Luffy'nin Wano'da olduğunu öğrenmesi de zor olmaz.

Eğer babasını da sevmiyorsa kimden medet umacak? Sasaki'den mi?
Queenin haberi yoktu sanırım Luffyden. Babasının yanında birkaç duymuş olmalı max. Ondan da beklentiye girilmez beya

Bu sefer az bilgi vermişler normalde tğm olaylaır özetlerlerdi.

İlla Luffy'nin kehine olacak demişsiniz de Luffy'nin tarafını tutunca ne oldu Luffy'ye gear 7 mi açtı? Yamato gidip Kaido'yu mu yaraladı?

Luffy lehine olabilir ya da olmayabilir net konuşmamak gerek.
Spoileri veren kişinin işi mi ne varmış eğer doğruysa akşama devamını paylaşacakmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık