Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato bizimkiler ile ayrılmak mı istiyor? Tayfaya gelecek işte :artiz:

Kiku da sanırım o maskelerden takıyordu. Haku, Kiku gibi kız olmak isteyen ya da kız gibi davranan bir şey çıksa ya

Mr 2 gibi fena fedakarlık yapacak izlenimi de bıraktı.

Yamato bizimkiler ile ayrılmak mı istiyor? Tayfaya gelecek işte :artiz:

Kiku da sanırım o maskelerden takıyordu. Haku, Kiku gibi kız olmak isteyen ya da kız gibi davranan bir şey çıksa ya
Ula biz onu erkek diye düşünüyorduk.Harbi böyle ihtimal olabilir;eğer tayfaya katılacaksa, Zoro benzeri biri çıkmaz büyük ihtimal.Çıkmasında zaten Zoro'nun ağırlığı altında etkisi bile olmaz.

İlla her şey Luffynin lehine olacak. Adamın oğlu bile onun tarafına geçmek için bekliyor. Hainler desen zaten hep var.

Luffy seçilmiş kişi anladık biraz çaktırmadan işle bari
Ben açıkcası böyle bir babanın oğlu olsam ben de Luffy gibi birini beklerdim.:D

Ula biz onu erkek diye düşünüyorduk.Harbi böyle ihtimal olabilir;eğer tayfaya katılacaksa, Zoro benzeri biri çıkmaz büyük ihtimal.Çıkmasında zaten Zoro'nun ağırlığı altında etkisi bile olmaz.
Gönül ister ki böyle olsun lakin Oda çiziyor seriyi.

+111... Sanki bilerek gidip o meyveyi bulup yiyorlarmış gibi saçma bir durum oluşuyor. Kaido için normal denebilir, dino yiyenler gidip bilerek Kaidoya katılıyor olabilirler ama BM arkı bu konuda tam rezaletti. Akla gelecek tüm yiyecekle ilgili meyveleri toplamışlar. Biskuvi, şeker, mochi, pişirme, ısıtma ve sair :)

Şu hain klişesi de bitmedi gitti, her arc muhakkak bir hain çıkıyor gına geldi artık. :)
yok be ne her arcı,kaç kere hain gördük k.Ben bi Lucciyi hatırlıyorum

E bu meyve türleri bilinmiyor mu? Hatta bunun ansiklopedisi vardı sanki. Öyleyse Yonkoların bu tür meyveleri ele geçirmeleri doğal değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık