Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son resimden ben de böyle bir anlam çıkarttım.

P1 çocuk olduğu için ve Ulti kız olduğu için Luffy'nin önceki rakip şemasındakilere benzemiyorlar. Bu yüzden ya araya başkası girer ya da müttefik olurlar ki Ulti'nin o yüz kızarması Luffy'e sempati beslemiş gibi.
Sanırım aranan gelin adayı bulundu.

Sasaki iyi paketlenmiş. Bence Yıkımcılar ve U6'lının güçlü isimleri(Who,Sasaki falan) arasında fark olmadığı gibi güç olarak da pek fark yok. Tatlı Kumandanlar daha güçlü çıkacaklardır hatta Oda bunu netleştirmek için Smoothie ya Queen'i ya da King'i aldırır.
Umutluyuz, bekliyoruz. :utan:

Denjiro bunlara emir verecek yetkiye sahipti. Güce de sahipmiş. Denjiro ve Ashura yıkımcılar ile uçan altılı arasında bir yerde. Bunları Jack de çabuk indiremez. Ya Kaido ya King aradan çıkaracak bu arkadaşları.

Black Maria'da tam Kaido'nun hanımı olacak kudret ve karakter yok mu ya. Yamato'yu aramaya gitmeyip Kaido'nun yanında kalmış hem.

Bunlar işi pişiriyor ha, Yamato'nun annesi çıkarsa şaşırmam.

Şahmeran da yaratıkların başı diye geçer hem, çok yakışırlar.
Bana da aralarında bir bağ var gibi geliyor.Gerçi bu kadın genelev sahibi.Kaido ile çoktan cilveleşmiştir

@RedTeroR kaçmıştır diyor. Çok iyi kaçmış ve gözden kaybolmuş.
İlle Yamato'yu bulacak :hhh:.
Luffy kimseyi dinlemeden uçmuştur bir yere.
Toplu cevap vereyim. Eğer kaybolduysa, bir tık daha soğuyacağım seriden. Zaten şu an Wano'dan beklentilerimin hatrına katlanıyorum seriye, onlar da bittiği anda güle güle. Yonkou Saga'ya gelmişiz, hala yok Sanji kerhane kovalıyor, Zoro kayboluyor, Luffy bayılıyor falan. Meh.

Bege sakat Nekoyu görünce abi çekip kaçmaya başlıyor.Ayni Neko İnu ile beraber dönüşümlü olarak Jacke üstünlük sağlayamıyor.Aynı bege Sanjiye çöp çekiyor.Öyle aptalca bir şekilde karakter ilişkileri işliyor ki mangaka Sanjinin Jacki alması demek imkansız falan yani.
İnu ve Neko Jack'i almış gibi konuşuyorsun :D O İnu ve Neko Jack'e karşı 12 saat vardiyalı anca dövüşüyor.Sanji suitsiz sınırını bile bilmiyoruz daha.Bege Sanji'ye çöp falan da çekmiyor yok öyle bir dünya.Sanji'nin ölüsü Perospero gibi adamlarla en kötü aynı büyük ihtimalle daha güçlü durumdayken suit halinin kınlardan daha güçlü olmasının ihtimali tabii ki var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık