Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nedense ulti, luffy"e aşık olacak gibime geliyor? :hmm:
Son resimden ben de böyle bir anlam çıkarttım.

P1 çocuk olduğu için ve Ulti kız olduğu için Luffy'nin önceki rakip şemasındakilere benzemiyorlar. Bu yüzden ya araya başkası girer ya da müttefik olurlar ki Ulti'nin o yüz kızarması Luffy'e sempati beslemiş gibi.
Sanırım aranan gelin adayı bulundu.

Sasaki iyi paketlenmiş. Bence Yıkımcılar ve U6'lının güçlü isimleri(Who,Sasaki falan) arasında fark olmadığı gibi güç olarak da pek fark yok. Tatlı Kumandanlar daha güçlü çıkacaklardır hatta Oda bunu netleştirmek için Smoothie ya Queen'i ya da King'i aldırır.

Son resimden ben de böyle bir anlam çıkarttım.

P1 çocuk olduğu için ve Ulti kız olduğu için Luffy'nin önceki rakip şemasındakilere benzemiyorlar. Bu yüzden ya araya başkası girer ya da müttefik olurlar ki Ulti'nin o yüz kızarması Luffy'e sempati beslemiş gibi.
Sanırım aranan gelin adayı bulundu.

Sasaki iyi paketlenmiş. Bence Yıkımcılar ve U6'lının güçlü isimleri(Who,Sasaki falan) arasında fark olmadığı gibi güç olarak da pek fark yok. Tatlı Kumandanlar daha güçlü çıkacaklardır hatta Oda bunu netleştirmek için Smoothie ya Queen'i ya da King'i aldırır.
Yüz kızarması Luffy'den önce oluyor. Luffy'nin önüne düştükleri yerde sayı bitiyormuş galiba.

Uçan Atlılı ve Yıkımcılar arasında da fark var mı yok mu bilemiyoruz. :)

Yüz kızarması Luffy'den önce oluyor. Luffy'nin önüne düştükleri yerde sayı bitiyormuş galiba.

Uçan Atlılı ve Yıkımcılar arasında da fark var mı yok mu bilemiyoruz. :)
Bence pek fark çıkmayacak. Sasaki ve Who bu 3'lüye direk meydan okuması yani içlerinde özelikle birisini seçmemeleri, bu 3'lünün yani yıkımcıların gücünün yakın olduğu izlenimini yaratıyor.
Mesela KA'nın tayfasında olsaydılar sence her TK'nın tamamına mı meydan okurlardı yoksa zayıf olarak görüp Cracker'a mı ya da en güçlüyü devirmek isteyip doğrudan Katakuri'ye mi?

Denjiro da Sasaki'yi boş bulup zincirlemiştir. Sasaki hazırlıklı olsa bu kadar oldu bittiye getirmezdi işi.

Heralde yine perşembe günü spoiler niyetine bütün resimleri görüp cuma günü de heyecanı kalmayacak gibi. Banlanma isteği olarak bölüm çıkana kadar beni banlayın desem dalga geçiyormuşum diye düşünürler mi acaba ?

Bence pek fark çıkmayacak. Sasaki ve Who bu 3'lüye direk meydan okuması yani içlerinde özelikle birisini seçmemeleri, bu 3'lünün yani yıkımcıların gücünün yakın olduğu izlenimini yaratıyor.
Mesela KA'nın tayfasında olsaydılar sence her TK'nın tamamına mı meydan okurlardı yoksa zayıf olarak görüp Cracker'a mı ya da en güçlüyü devirmek isteyip doğrudan Katakuri'ye mi?

Denjiro da Sasaki'yi boş bulup zincirlemiştir. Sasaki hazırlıklı olsa bu kadar oldu bittiye getirmezdi işi.
Şimdi kimler kimlere göz dikiyor. :D Who's Who daha geçen bölüm sıçan dedi bizimkilere. :D

Koca Ana'nın tayfasında olsalardı, kime meydan okuyacaklarını bilemem. Tamamen farklı yapıları var.

Sasaki'yi zaten gafil avlamış. Bu yazıyor spoiler'da.

Şimdi kimler kimlere göz dikiyor. :D Who's Who daha geçen bölüm sıçan dedi bizimkilere. :D

Koca Ana'nın tayfasında olsalardı, kime meydan okuyacaklarını bilemem. Tamamen farklı yapıları var.

Sasaki'yi zaten gafil avlamış. Bu yazıyor spoiler'da.
Bu arada henüz fark ettim, Kara Maria'nın saç tokaları katanadan. Acaba yendiği samuraylarınkini mi alıyor :oleyo: ?

Kara Maria da hoş kadın. Kadio gibi tipsizde ne bulmuşsa..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık