Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece gidişatı bozsada tek şüphe etmediğim şey finalidir.Finali konusunda çok iddialı Soda
Yalnız sen söyleyince fark ettim. Artık finali bile merak etmiyorum. Bunca zaman bu kadar berbat bir kurgu gördükten sonra o boş herif, iddialı olduğu şeyi alsın...
Ya eski bölümlerin hatrı ya da sadece alışkanlık başka bir sebebim yok okumak için. Merak ediyorum böyle daha ne kadar gider.

Daha kötü bir bölüm okuduk mu biz ya? var mı hatırlayan? :d bölüm zaten kötü, sahneler arası geçişler berbat. birden anlamsız ve göze batar şekilde oradan oraya geciş yapıyor. iki defa sayfa mı atladım diye kontrol ettim bölümü okurken. kyoshiro anlamsız sekılde sasakiyi zincirledi birden. bilmiyorum ya nereden baksan rezalet bolum xd

Big Mom'ı bu halde görmektense Chopper ve Usoppun ölmesini isterim
Yalnız sen söyleyince fark ettim. Artık finali bile merak etmiyorum. Bunca zaman bu kadar berbat bir kurgu gördükten sonra o boş herif, iddialı olduğu şeyi alsın...
Ya eski bölümlerin hatrı ya da sadece alışkanlık başka bir sebebim yok okumak için. Merak ediyorum böyle daha ne kadar gider.
Bunu bir kere daha belirtmiştin sanki ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa

Marco'nun mesaj olayı tam sıkandal :D Yakın bir arkadaşı Oda'ya lan sen başka bir senaryo yazdın kafanda orada Marco başka bir şey söyleyecekti Wano'ya da hiç gelmeyecekti ama sonradan değiştirdin onu o mesaj da havada kalmasın diye böyle bir şey yaptın değilmi dese itiraz edemez resmen orada saçmalık var gelecekmişte geç kalabilirmiş te bunu kağıda yazıp Luffy'e gönderiyormuş:hhh:

Yalnız ulti luffy karşılaşmasındaki çeviri tuhaf olmuş birisi temee nanda demiş luffy de omae nanda diyor aslında çevirisi sen kimsin nesin demek sen kelimesinin kaba veesiyonları bu iki kelime

Bunu bir kere daha belirtmiştin sanki ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa
Bir çok defa hikayenin gidişini beğenmediğimi ama merak ettiğim bazı noktalardan dolayı devam ettiğimi söylemiştim. İlk defa şimdi o şeyleri de artık merak etmediğimi fark ettim.
D.'nin hikayesi, Dawn, Fıkra, Im, Vegapunk vs vs. Artık bunları öğrenmek benim için neredeyse hiçbir şey ifade etmiyor.

Keşke Oden'i Beyazsakal Korsanları'na karıştırmasaydı hiç, en başından beri Roger'ın gemisinde olmuş olsaydı. O zaman bu kadar rahatsız edici bir durum olmazdı ortada kurgusal olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık