Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sasakinin Kinge saygı duymayip Kyoshiroya vay reis hoşgeldin çekmesi de ne bileyim. Tayfadan değil diye olsun hadi o da.

WB olayı hâlâ fiyaskodur. En makul sebep o yaşlı ninenin Oden kılığına girip oyajiye rest çekmesi olurdu belki. Ehhh

Marco : Ben gelemicem ama Luffy'e benden bir mesaj ilet
Marco olayı ne kadar amatörce yazılmış ya. Okuyucunun aklî ile dalga geçiyor sanki. Hiç yoktan yanına Vista, Jozu'yu alsaydı da onları bulmaya gidecektim o yüzden oyle yazmıştım ama bulmam uzun sürmesi falan denilseydi.

Sasakinin Kinge saygı duymayip Kyoshiroya vay reis hoşgeldin çekmesi de ne bileyim. Tayfadan değil diye olsun hadi o da.

WB olayı hâlâ fiyaskodur. En makul sebep o yaşlı ninenin Oden kılığına girip oyajiye rest çekmesi olurdu belki. Ehhh
Ne yapsan kurtarmıyor işte. Adam korsan deyip gecicen.

Oda'nın gözünde marconun ortama gelişi her düşünceyi durduruyor. Bir karakteri senelerce göstermeyince onun geldiği vakit soruların kesilmesi gerekiyor. Başka ülkelerde nasıl bilmiyorum ama bizde detaylar düşünülüyor. Wb gerçekten de küsse idi bence tutarlı olurdu. Adam karaktere verdiği ağırlığı ezmemeye çalışırken okuyucuyu aptal yerine koyuyor. Yirmi sene boyunca üstelik içlerinde wanolu biri varken haberim yoktu demek tek kelime ile sıvamaktır. Büyük ihtimalle bu rezaletleri savaş sahneleri ile bertaraf etmeye çalışacak. Ama o güzelim hikaye batmaya başladı. One piece'ten ziyade forumu takip eder hale geldim artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık