Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen ya Mam kadar oluşumu olan Doffy nin tayfadır rezil olan, şelaleden şakır şakır uçanlarda yonkou tayfası..
Bunlar bir üst sürüm rezil. Katakuri filan kurtarıyor yine. Dof'un tayfada öyle bir adam da yok.

Doflamingo'nun kendisiydi fark yaratan tayfası değil.

Bunu dedi çıktı.

Bide elemanın teki böyle yazmıştı. Luffy ve zoro kaldı tek.

The french leaker said

[05:46]
Apoo survived kidd's attack

And there is a fight between them

[05:47]
Zoro and luffy are going to fight strong dudes ( he said he won't spoil me until thursday )

That's why i asked yonkoproduction

He said vs calamities is coming
Beni beklentiye sokan şey bu zaten yoksa.hayatta inanmazdım.

Mihawk'a çok takılmamak lazım. Adamın serideki rolü Zoro'nun onu aşması. En büyük savaştada yer aldı daha ne olsun. Ama Dragon serideki en büyük 5,6 organizasyondan birisin lideri...
Öyledir muhakkak beklenti o yönde ama adamı gören cennetlik neredeyse bin bölümlük mangada Dragonun göründüğü sayfaları toplasan bir bölüm etmez... Dunyayı değistirecek adam ve organizasyonu Odanın insafına kalmış... Bu devrimciler tırt devrimci...
Oda baltigoyu es geçti. Reverie sabo için biraz kıyısından değindi, komutanları tanıttı yine büyük kısmını es geçtii...

Mihawk Zoro için neyse, Drogon da Luffy için odur.

Esas devrimci bizim tayfa yani...

Öyledir muhakkak beklenti o yönde ama adamı gören cennetlik neredeyse bin bölümlük mangada Dragonun göründüğü sayfaları toplasan bir bölüm etmez... Dunyayı değistirecek adam ve organizasyonu Odanın insafına kalmış... Bu devrimciler tırt devrimci...
Oda baltigoyu es geçti. Reverie sabo için biraz kıyısından değindi, komutanları tanıttı yine büyük kısmını es geçtii...

Mihawk Zoro için neyse, Drogon da Luffy için odur.

Esas devrimci bizim tayfa yani...
Benim hala umudum var kendisinden.

Bunu dedi çıktı.

Bide elemanın teki böyle yazmıştı. Luffy ve zoro kaldı tek.

The french leaker said

Apoo survived kidd's attack

And there is a fight between them

Zoro and luffy are going to fight strong dudes ( he said he won't spoil me until thursday )

That's why i asked yonkoproduction

He said vs calamities is coming
YP dediyse doğrudur herhalde ya. Hadi bakalım. En fazla 1 gün daha sabredeceğiz artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık