Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dikkat ettim de herhalde 3 sayfalık spoiler sizdi resimlerden net bir şekilde belli oluyo.
Zaten bu YonkouProductions denen eleman bölümde bu sızanlar dışında da efsane şeyler olduğunu söylüyordu. Söyledikleri hep çıktı elemanın. BM Korsanları'nın tepkilerini falan örneklemişti hatta sızmadan önce. Bakalım daha neler çıkacak.

Dragon'un askeriyim ama zaten şartlar kötü. kendisine almış Bello betty'i iki bayrak sallatıyor, işe yaramış oluyor. Yersen! Üstümüz Baltigoyu da verdik. Sabo'ya ne oldu Enel bilir. Burada bekliyoruz hala... Ah oda ah yeme şu kadar t**aklı karakteri.
Yalnız bu bakış açısıyla Dragon daha büyük saksı olur :bilmem:
Evet, malesef öyle oluyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaten bu YonkouProductions denen eleman bölümde bu sızanlar dışında da efsane şeyler olduğunu söylüyordu. Söyledikleri hep çıktı elemanın. BM Korsanları'nın tepkilerini falan örneklemişti hatta sızmadan önce. Bakalım daha neler çıkacak.
Bölümün başlangıcı kid vs apoo dovşü muhtemelen bu sızan spoilerların coğu bölümün sonuyla ilgılı.

Zoro ve luffy ile ilgili hic bir şey sızmaması tuhaf queen gibi kid apoo dövşünü izlemiyoladır herhalde.?

Bölümün başlangıcı kid vs apoo dovşü muhtemelen bu sızan spoilerların coğu bölümün sonuyla ilgılı.

Zoro ve luffy ile ilgili hic bir şey sızmaması tuhaf queen gibi kid apoo dövşünü izlemiyoladır herhalde.?
Zoro ve Luffy bir Allstara girmiyor muydu ? Spoilerların bir tanesinde ben mi yanlış hatırlıyorum. ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık