Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangada sadece Marco ve Teach çizildi ama Animede Teachin tüm tayfa (10) ve Marcolar (5) kişi gösterilmişti. Acaba gerçekten böyle olmuş olabilir mi ?
İmkanı yok. O sırada Newgate ölmüş olsa da tayfa Marco'nun emrinde hâlâ bir aile gibi olmalı. Tayfanın tamamen dağılması bu savaştan sonra oldu diye geçiyor. Muhtemelen Komutanların hepsi vardı en azından, astları belki parça parça ayrılmıştır ama başlarındaki kişi hâlâ Marco gibi oldukça hatırı sayılır biri. 5v10 yapmalarına pek ihtimal vermiyorum.

İmkanı yok. O sırada Newgate ölmüş olsa da tayfa Marco'nun emrinde hâlâ bir aile gibi olmalı. Tayfanın tamamen dağılması bu savaştan sonra oldu diye geçiyor. Muhtemelen Komutanların hepsi vardı en azından, astları belki parça parça ayrılmıştır ama başlarındaki kişi hâlâ Marco gibi oldukça hatırı sayılır biri. 5v10 yapmalarına pek ihtimal vermiyorum.
Manga'da iki tarafın da kalabalık oldugu söyleniyordu. Bölümü hatırlamıyorum ama 810'lar daydı.

Olabilir, ona da az biraz sempatim var. Fakat hala Ana'dan ümidimi kesmedim. KA tayfasına karşı zaten beklentim yoktu Smoothie hariç, beni üzen o oldu. Umarım bu arc sonu Linlin ve Smoothie'ye gereken iadei itibar yapılır.
Ya geç bunları zehaha reise gel adam tam bir win win her gözüktüğü sahnede bir insan win alır mı alıyor bu adam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık