Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB'ye olan saygısına ne zararı var Marcoyu davet etmesinin? Aksine hem WB hem de Ace'e duyduğu vefa için kanatları altına alsın bu ender kuşu.
Spoiler bana biri yarın çıksa dese ki Marco tayfaya katılacak ne biliyim yalan olduğunu düşünürüm. Çok uçuk geliyor. Olsun isterim. Hatta Shanks'ın isteyip de alamadığı adamı Luffy'nin almasını çok daha fazla isterim ama içime sinmiyor bir türlü. WB'ye bu kadar hizmet etmiş birinin başka bir korsan tayfasında olması çok garip geliyor bana. Rayliegh'nin Rogerdan sonra başka bir tayfaya katılması gibi soğuk bir düşünce bana kalırsa.

Bence de. Sinirden manyak olmuş adam, sıfatı kaymış :) O siniri ortaya çıkarırsa içinden canavar çıkabilir.

King çok billurlu duruyor ya :gamyon:
Bu billur lafını en son Oden için kullandılar. Sonra toprak attılar üstüne.
WB çok güçlü dediler onun üstüne de toprak attılar. Bu billur işi öbür tarafa tek taraflı bilet anlamına geliyor bu evrende. Allah bizim tayfadan billuru esirgesin.

Ben de dalga geçmediğini anladım da twei nin sürekli Vista ölür demesine güzel cevap oldu ondan güldüm :D

Vista Mihawk tarafından bayağı övüldü
:d

Vista kimmiş ya? Hatta ölsün Vista. Twei'ye kurban olsun. Hayali bir karakteri güzel memleketimin güzel insanına değişecek değilim ya.
<3<3<3

vistaya da mihawkın karşısına çıkınca billurlu dediler ona da toprak atsınlar banane :dd

oda bi ihtimal wb korsanlarının kalanlarını da adaya dökebilir ama aşırı büyük bi yardım olmaz mı bu :S belki odenin anısına gelebilirler ama bilemiyorum benim hoşuma gitmiyor galiba bu fikir.

bence marco ve beyazsakal korsanlarından dağılmayanlar tayfa katılmaz fakat Luffy'nin yardım istediğinde gelen korsanlar içine girerler.

Aokiji ve Kizaru karşısına çıktığı sıra yardıma koşan Marco ve Jozu gerektiğinde kucak da atıp health basmıştır WB'ye. Şanslıyız ki sadece olgun çağını gördük. Yoksa ne kucaklar ne kaçışlar yapmıştır. Ama dur güçlüye baba deyip abi çektiği için de kolay ilerlemiş olabilir. :D
Ama dur belki bir hikaye yazıp ismini altına koymayı da düşünebilirsin :hhh:

Carrot gibi tayfada fark yaratamayacaklar yerine Marco gibi birinin gelmesini herkes ister ama Luffy istediği kadar potansiyelli olsun, Wb'nin sağ kolu olmuş bir adamın çaylak sıfatını yeni yeni atmış birinin altına girmesi rahatsız edici ve gülünç geliyor bana.Hayatta kalırsa zaten son savaşta da yardımını esirgemez böyle dışarıdan destek olması bence yeterince iyi.

Spoiler bana biri yarın çıksa dese ki Marco tayfaya katılacak ne biliyim yalan olduğunu düşünürüm. Çok uçuk geliyor. Olsun isterim. Hatta Shanks'ın isteyip de alamadığı adamı Luffy'nin almasını çok daha fazla isterim ama içime sinmiyor bir türlü. WB'ye bu kadar hizmet etmiş birinin başka bir korsan tayfasında olması çok garip geliyor bana. Rayliegh'nin Rogerdan sonra başka bir tayfaya katılması gibi soğuk bir düşünce bana kalırsa.
Aynı Ray Ace’i kurtarmaya gitmemişken Luffy’yi eğitmeye gitti.
Şimdi Marco nispeten genç ve aktif. Üstelik tecrübeleri de çok. WB’nin son emirleri de aslında Luffy’yi takip etmesine sebep olabilir. Zira ölürken op gerçekten var diyen adamın birinci adamı bunu bir dava edinebilir kendine. Üstelik Luffy’nin Shanksa senden daha iyi tayfa toplayacağım meydan okuması için de enfes olur.
Gelelim benim ne beklediğime; bence Marconun tayfaya katılması iki yönden zor.
1) Marco Jimbei gibi geri durabilecek biri değil. Zoro da Sanji de gölgesinde kalır. Oda bunu göze almaz sanırım. Çünkü ya Marcoyu harcar ya da bu ikisini. Jimbei de bence ikisinden güçlü ama ikisi de onu aşacak bir hava veriyor.
2) Kalan WB korsanlarını bir araya toplayıp günü geldiğinde savaşa katacak adam olsa olsa Marcodur. Tayfa üyesi olmasındansa dost tayfanın kaptanı gibi hareket etmesini daha çok beklerim ve isterim.

Bu yüzden gelmesi WBye saygısızlık olmaz ama Marcoyu kısıtlar. Bunu da istemem.

:d

<3<3<3

vistaya da mihawkın karşısına çıkınca billurlu dediler ona da toprak atsınlar banane :dd

oda bi ihtimal wb korsanlarının kalanlarını da adaya dökebilir ama aşırı büyük bi yardım olmaz mı bu :S belki odenin anısına gelebilirler ama bilemiyorum benim hoşuma gitmiyor galiba bu fikir.
Şimdi de olayı mızıkçılığa vurdu:hhh: Bir de "banane" diye trip atıyor.
Odaya bazen acıyorum ya. 2 imparator nasıl inecek dengelerin içine edecek dediler Marcoyu gönderdi. Diğer Wb Korsanları gelirse bu sefer çok kolay olacak diyenler çıkıyor. Adam şu seriyi bi bitirse de yapımcı, okuyucu bir de Korsanfan.com tayfasının sıkıntısından kurtulsa ya. Acıyorum adama. Kış meysiminde parasız evsiz kalmış bir kilottan başka birşeyi olmayan fakire sapık muamelesi yaparlarken acıdığım gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık