Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahahahah yeni bilgiler gelmiş. İlk darbeyi Luffy yiyor. Ve Zoro`nun yediği darbe Sabaody`de Kizaru`ya verdiği darbeyle aynı Apoo`nun.
Kizaru`ya şunu yapmış hamledir yani.
@Monkey D. Luffy Ne diyosun canım?

boş yapmaya gerek yok, bölüm gelince anlaşılır nasıl hasar aldıkları. k.haki olsa da apoo belki göz önünde değildi veya ses hızında gelen ses hızındaki ses saldırısını hissedemedi ikisi de abartmaya gerek yok, milyon tanesini yediler bugüne kadar.

Queen'i hatırlıyorum ben ya hatta çok büyük ihtimalle Alpa demiştir bunu. Hem Jack de fazla be dostum
:d yani evet jack de fazla ama herif tank ya, tam deneme tahtası sıfatına uygundu.

Kizaru en güçsüz Amiral değil miydi size göre? :D
Adamı sağkollar alıyordu. Zoro da zaten sağkol seviyesiydi. :oops:
Zoro'yu savunmak için "Kizaru bile" ifadesini kullanmak üzücü olmalı sizin adınıza... :hhh:
Güç açısından söylenmiyor hız meyvesi yemiş ya o yüzden :bilmem:

Nasıl yenir mi böyle :oleyo2:

Hocam spesifik olarak karakterler açısından düşün. Brook vs Apoo hikaye açısından müsait mi? Müsait.. Apoo'nun gücüne Brook'un gücü sebebiyle bir antilik vs yazabilir mi Oda? Yazabilir.. Yani tüm bunlar böyle bir dövüş görmeyi beklemeyi normal kılıyor. Bizimkilerde olan dövüş içinde gelişmeyi de eklersen Brook'un alma ihtimali bile olur. Yani seri açısından kesinlikle absürt bir durum yokken verilen tepkilere şaşırıyorum ben sadece. Yoksa belki de kimse dile getirmeden ve spoiler çıkmadan dedim Apoo Kid'in hakkı diye.

Şu forumda genelde birileri bir konuda kesin yargı bildiriyor sonra ben bu mutlak olmayan kesinliği ifade ederken diğer ihtimali savunuyorken buluyorum kendimi : ))

Süpernova seviyesi diyoruz da ne var bu seviye de? Bonney bu seviyede ama Sanji değil öyle mi? Bu yüzden Sanji'ye diş geçiremeyen hiç bir rakip hiç bir süpernovayı alamaz.. Böyle bir peşin hüküm mü olur?

Belki Apoo en güçsüz Nova.. Belki Page One Ulti ve Black M.'den daha güçlü, Belki Apoo daha önce F6'ya meydan okudu ama kazanamadı vs. o kadar çok ihtimal varken Apoo süpernova Page One'den kesin güçlüdür diye düşünmek mutlak bir doğru olmuyor maalesef. Diğer süpernovalar Luffy'nin yaptıklarını yapabiliyor mu ki Oruç'un yaptığını Apoo yapsın.. Kaldı ki onu Kid'in bile yapamamış olma ihtimali var.

100 Milyonluk gençler olarak süpernovalar ses getirdi de bakalım sütten yeni kesilmiş Page One'ın ödülü ne kadar?

Sonuç olarak ortada Apoo>Page One gibi net bir durum olduğunu düşünmüyorum. Tamamen Zoro kesilince bir anda yükselmeye başlayan sesler. Görelim Oda neyler neylerse ben öyle kabul eyler : ))

Şu yoruma o kadar katılıyorum ki koskoca Nova demiş arkadaş ama bu durum 2 yıl öncesinde böyleydi artık Yeni Dünyadayız asıl arena burada,herkes güçlü..Kim koskoca kim yancı gün gibi ortada.Drake ve Kidd sapasağlam karakter imajı çiziyrlarken diğerleri heran harcanabilcekmiş gibi duruyor.

boş yapmaya gerek yok, bölüm gelince anlaşılır nasıl hasar aldıkları. k.haki olsa da apoo belki göz önünde değildi veya ses hızında gelen ses hızındaki ses saldırısını hissedemedi ikisi de abartmaya gerek yok, milyon tanesini yediler bugüne kadar.

:d yani evet jack de fazla ama herif tank ya, tam deneme tahtası sıfatına uygundu.
Peki sesi haki ile savunabilir misin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık