Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Roronoa Zoro Sen mi sormuştun Apoo bunları nasıl tanıdı diye? :(
He yav. Hahahaha. Güzel bölüm. :D
Bana göre iki ihtimal var;
1. Kostüm giyen kişinin asıl kimliğini karşıdaki kişi önceden biliyorsa, tanıyabiliyor. Apoo, Luffy ve Zoro'yu zaten tanıdığı için önceden gördüğünde anlıyor onların kim olduğunu. Bu durum bizimkilerin de birbirlerini nasıl tanıdıklarını açıklar. Gladius ise Kin'emon'un kim olduğunu bilmediği için onu Doflamingo kılığında görünce tanımadı.
2. Luffy ve Zoro, orada Kaido'nun adamlarına saldırınca Apoo bunu gördü, rastgele saldırı yaptı.
İkisi de mantıklı. Bölüm çıksın da bakalım.

Luffy yardımsız Kaido alacak kanka işin %93'ü Luffy'e kalacak. Serinin sonlarına geliyoz kankaaa
Zoro inanılmaz güçlü tamammı seri sonu KK tamammı King'i sololayacak ve böyle düşünmeyenlerin evlerine Allah ateşler salacak, o kadar acizsiniz ki bunları kabul etmeyerek manga yorumlayamayacak çapta olduğunuzu belli ediyorsunuz loser tim, hıh
Apoo'yu Brook alacak ikisi de düttürü dünya ve hikaye böyle çok şekil olacak zaten Apoo yan sanayi nova.

Şu forumu seve seve 2010-2015 arası haline getirmek lazım, böyle çekilmiyor. O yılların epic faillerini bile özledim yemin ediyorum.

Bu arada Luffy zaten içinden geçer de Zoro da Apoo'nun içinden geçer benim zerre şüphem yok. Ama bu adamlar her daim hadlerini bilerek dövüşecekler insanların algılayamadıkları bu. Kendilerinden aşırı güçlü adamların karşısında dövüşü uzatıp, onları geçecek gelişimi sağlayacak kadar dayanamazlar. Mesele zarar vermeleri falan değil, başından sonuna enerjilerini koruyacak ve o dövüşe adapte olacak şekilde dövüşemezler. Bence bizimkiler hadlerini biliyor ve elinden gelenin en iyisini yapıyor. Yorum yaparken de ibretlik olmak yerine biraz tutarlı olursak daha seksi olur beyler. OP benim umurumda değil sadece sevdiğim karakter aşırı güçlü olsun güç dengeleri şeyimden aşşaaa kafasıyla yazmayın artık, yazıktır en çok kendinize.
Helal olsun reis, arkandayız :sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık