Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'ya bir yolunu bulup saçma sapan sallayanların akıl sağlığından şüphe ediyorum. Adam Luffy KO olduktan sonra onu taşıyarak kaçıyor, dedikleri tek şey Zoro kaçıyor. Bu kafayla uğraşamazsın abi. Sabahtan beri KO'cular nerede, vay efendim Zoro yüzünden Luffy'nin dikkati dağıldı darbeyi ondan aldı vs. Şimdi Luffy KO olup kucakta taşınınca, yorum içeriğini Apo neymiş bea'ya çevirdiler.

Rezilsiniz.
Çok toksik laf atanlar var ama Zoro da güzel koşuyor yani. :ehe:

Zoro'ya bir yolunu bulup saçma sapan sallayanların akıl sağlığından şüphe ediyorum. Adam Luffy KO olduktan sonra onu taşıyarak kaçıyor, dedikleri tek şey Zoro kaçıyor. Bu kafayla uğraşamazsın abi. Sabahtan beri KO'cular nerede, vay efendim Zoro yüzünden Luffy'nin dikkati dağıldı darbeyi ondan aldı vs. Şimdi Luffy KO olup kucakta taşınınca, yorum içeriğini Apo neymiş bea'ya çevirdiler.

Rezilsiniz.
Ya bir şey demek istemiyorum da seninki de kulp bulma değil mi? Hani millete küfür ediyorsun, sonra aynı şeyi dönüp kendin yapıyorsun. Alakaya maydanoz...Bazı şeylerin ucu sana dokununca nasıl da coşmuşsun hemen.

Ya bir şey demek istemiyorum da seninki de kulp bulma değil mi? Hani millete küfür ediyorsun, sonra aynı şeyi dönüp kendin yapıyorsun. Alakaya maydanoz...Bazı şeylerin ucu sana dokununca nasıl da coşmuşsun hemen.
Ne küfür etmesi yahu? İstediğim şeyden şüphe duyarım sana ne? Bir kere de objektif olun da, Luffy'nin KO'sunu konuşun. Zoro, baygın Luffy'yi kucaklayıp kaçıyor, hala Zoro'nun kaçmasına odaklanıyorsunuz. Bana birşeyin dokunduğu yok, samimiyetsiz laf sokmalar ve hardcore fanlık midemi bulandırıyor o kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 144)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık