Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yapacak ama Law gibi yapacaktı.
Bak Law'a naptı Zoro Ejderha alırken Smoker aldı.
Monet alırken Vergo aldı.

Zoro'dan sonra yapacaktı o olayı.
3 sayfa ön plana çıkan Flying Six bile olmayan adam var karşısında.

Zoro ve Luffy buradan ayrılıp kalbur üstü adamlara yürüyecekler.
Kid'in durumundaki senaryo başıma gelse gram şevkim kalmazdı benim.
Zoro Wano'da ilk savaşını yaptı. Hem de ezmeye çalıştığın Kid'in sağ kolu ile.

Dostum bırak geleceği görmeyi, standart k.hakinin bile olayı zaten seni böyle durumlardan kurtarmak. İnsan hayatının her anında pür dikkat gezmez, ani bir saldırıyla geberip gidilmesin diye k.haki yedirmiş mangaka seriye canı isteyince kullanıyor sadece. Dikkat dağınıklığı önemli ama her seferinde yemez o muhabbet.
Oda bu işi kotaramadı. K.hakiyi isleyemiyor. Luffy verdiği direktiflerine 90 yaşındaki Hyogro'ya iş yaptırıyor şimdi burada ağzında bomba patlatiyorlar herifin. Oda'nın güç dengesi felan yalan oldu.

@Gensai @Beerseeker

Daha önce de bunun gibi sahneler var, K. Haki'yi belli kişiler ve mekanlar üzerine yoğunlaştırıp kullanıyorsun muhtemelen. 1v1 olsaydı Apoo böyle rahat saldıramazdı.

Dostum bırak geleceği görmeyi, standart k.hakinin bile olayı zaten seni böyle durumlardan kurtarmak. İnsan hayatının her anında pür dikkat gezmez, ani bir saldırıyla geberip gidilmesin diye k.haki yedirmiş mangaka seriye canı isteyince kullanıyor sadece. Dikkat dağınıklı önemli ama her seferinde yemez o muhabbet.
Bence yer. Dikkati dağınıkken saldırıyı yiyorsun işte, Kata vs Luffy'de ikiside birbirine dikkat ettikleri için saldırıları genelde blokladılar(o Kata'ya yardımcı olmak isteyen kızın saldırısını yemesi de aynı şekilde, dikkatinin Kata'da olmasından). Sanji, vurulmadan evvel odaklandığı için rahatlıkla kurtulabildi. Kata düğündeyken nereye odaklanacağını tam olarak sezemediğinden açık verdi, direk BM'ye veya başkasına odaklanamazdı sonuçta, saldırının nereden geleceği belirsizdi. Burada da benzeri bir durum var, Apoo'nun yeteneğinden bile bihaber olan bizimkiler başkalarıyla uğraşırken Apoo'ya ve saldırılarına odaklanamadılar.

Zoro Wano'da ilk savaşını yaptı. Hem de ezmeye çalıştığın Kid'in sağ kolu ile.
Dediğin bir ihtimal ama çok çok düşük.Onu düşündüm ama bence boşluğu doldurma savaşıydı o.
Zoro'nun arc'ı olduğu için Luffy yerine Zoro'ya yaptırdı.

O ihtimal Zoro geride kalsaydı kabul ederdim ama geride kalmıyor olayların üstüne üstüne gidiyor.Who's Who gibi filan birisi ile karşılaşıcak belli.

Yapacak ama Law gibi yapacaktı.
Bak Law'a naptı Zoro Ejderha alırken Smoker aldı.
Monet alırken Vergo aldı.

Zoro'dan sonra yapacaktı o olayı.
3 sayfa ön plana çıkan Flying Six bile olmayan adam var karşısında.

Zoro ve Luffy buradan ayrılıp kalbur üstü adamlara yürüyecekler.
Kid'in durumundaki senaryo başıma gelse gram şevkim kalmazdı benim.
Senin düşüncen o.Law Vergi alırken Zoro Monet alarak farkı gösterdi.Keza Zoro Pica ile uğraşırken Law Doff karşısına çıkıyordu.Tayfanın zamanı bitti.Çok uğraşmıyor artık tayfa için.Havadan bir kılıç bir tişört indiriyor bakıyor yoluna.Asıl mevzu luffy ve onunla aynı jenerasyondan önemli adamlar.Aralarından en önemlisi ise tabiki Kid.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 39)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık