Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi Zoro kaçmaz, öyle Law gibi gücünü de ölçerek hareket etmez.
Zoro gayet akıllıca davranmış. Karşısında imparator tayfası olduğunu biliyor, şu an savaşmaları çok anlamsız olur, girip 5 dakika da halledebilecekleri bir şey değil ki o yüzden kaçmış. Kendi de diyo asıl olayı kaido ya saklıyolar

Üye silindi 1004

Sayı içerisinde adam Luffy'nin hayatını kurtarıyor. Luffy fanları kaçtı diyor. :hhh: Şizofrenik bi durum.

FANLAR: Abi Zoro Luffy için kaçıyor onu kaçırıyor.

GERÇEK: Kaçmaya çok daha önce başlarlar

FANLAR: Abi Zoro çok dayanıklı , öyle Law gibi meyve gücüm beni çok yoruyor felan gücümü saklamam lazım demez.

GERCEK: Zoro burası KALABA

Üye silindi 1004

FANLAR: Abi Zoro Luffy için kaçıyor onu kaçırıyor.

GERÇEK: Kaçmaya çok daha önce başlarlar

FANLAR: Abi Zoro çok dayanıklı , öyle Law gibi meyve gücüm beni çok yoruyor felan gücümü saklamam lazım demez.

GERCEK: Zoro burası KALABA
Gerçekler

Luffy Totland'ta Öfkeli orduya karşı savaşır ki çoğunun garip garip yeteneği vardır ki öncesinde bilerek Sanji'den bir sürü darbe yemiştir.

Luffy Öfkeli Orduya karşı savaşır ve yenilir.

Luffy Haterları: Eziga bak.

Bugün,

Zoro: Çok kalabalar...

Üye silindi 1004

Luffy Totland'ta Öfkeli orduya karşı savaşır ki çoğunun garip garip yeteneği vardır ki öncesinde bilerek Sanji'den bir sürü darbe yemiştir.

Luffy Öfkeli Orduya karşı savaşır ve yenilir.

Luffy Haterları: Eziga bak.

Bugün,

Zoro: Çok kalabalar...
Zoro'nun yarı ölü Luffy'i taşıması bu kadar mı gurur kırıcı senin için? :hhh:

Hayır olayı başlatan luffy mekanın gerçek sahibini unutmuş sanırım yemek ziyan oldu diye ortalığı ayağı kaldırıyo tamam anladık Luffy bu atsan atılmaz satsan satılmaz da bu olaylar yüzünden zoro nun tutumuna niye sallıyolar onu anlamıyorum.

Zoro kendisi mi kendini bu duruma soktu da kaçtı :D Adam göt dobarlıyo yine de suçlu oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık