Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Usopp'un, Luffy'e saldırmasıyla ne ilgisi var? :D Ben, Apoo sırf Luffy'e saldırdığı için üstün tutmuyorum. Üstün tutuyorum çünkü; mangaka bunları Supernova yapmış, sonrasında En Kötü Nesil yapmış ve bu nesil içerisine bir Yonko koymuş. Sürekli ''En Kötü Nesil'' vurgusu yapılıyor, bir zahmet Pay pay ve Ulti'den falan üstün görülsün.

Peki, Flying Six'ten bir şey görmedik diyorsun ama sen neye göre ''Apoo, Page One'ı alırsa öpüp başına koysun'' yazabiliyorsun? :D Direkt Apoo alır demek saçma ise senin mantığın da çelişkili ve bir o kadar saçma olmaz mı?
Belki de ben bu grubu çok abartiyorumdur.

Ramazan Pidesi gibi sıcacık fırından çıktığı gibi kapmış bir tanesini Zoro. Hala Zoro'yu beğenmiyorsunuz tayfası için pide kuyruğuna girmiş şu karantina günlerinde. Apoo zurna konusundaki maharetini unlu mamüllerinde de gösteriyor. Pide Luffy.
Sargı vs. sarmıyor bir halt etmiyor. Abarta abarta bir hal oldun sende.
#killerıunutmaunutturma

Alpamis bro lütfen fanlığı bir kenara bırakıp yorum yapalım. Bu sayı tamamen hatalı olan Luffy. Kid kavga çıkarıcak diye koşa koşa onu durdurmaya git. (Kid zaten gizli takılıyormuş :D) sonra kavgayı kendin çıkar. Güçsüz adamlara gücü yeter tabi apoo aldı boyunun ölçüsünü Zoro'da diyor madem Kaido inecek yaralı çıkmayalım çel çöpü başkası alsın.

Tayfada Luffy dışında büyük dövüşü olan var mı ki ?
Diğer fan gruplarında bu kadar beklenti yok ama. Sanki kaidou'ya dalacak ya da jinbei king'i tek te alacak demiyorlar. Zoro fanları maşallah uçuşta. Adamlar King üstüne kaidou alacak diyor zoro apoo görünce yaralanmiyim derdinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık