Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O garanti zaten. Forum o kadar coştu ama Apoo zaten çok güçlü bir adam değil bence. Uzaktan gafil avladı ve içten saldırdı diye bu kadar etki etti. Yoksa göstere göstere gelen Kid'e karşı durumunu da gördük.
Tabi Brook'a yenilir muhabbetinde değilim ama Hawkins'le hemen hemen aynı görüyorum onu ben. Hawkins'in de kendisi gibi bir başka nova karşısındaki durumunu gördük hani.

Hiç anlamadım ya seni, kusura bakma. Kid'in Apoo'ya saldırması pert çıkarması ile Luffy-Kid güç kıstası ne alaka? Luffy'den saldırı yemiş Apoo çizmesine ne gerek var? Neye ne diyon kardeş sen. Biraz daha açsana.
Bende sana katılıyorum. Apoo Hawkins ayarı adam. Drake, Zoro, Kid, Luffy,Law bir üst ligin adamları
(Urouge'u bilerek yazmadım Snake yenmek çok da uçuk birşey değil bence Perospero daha güçlü geliyor bana Snake'den Imparator 5. Adamını Novalardan alabilecek adamlar mevcut yani

Zoro'nun Kaido ile olan dövüşe katılması ona itibar katmaktan başka bir işe yaramaz. Hala daha adam akıllı bir rakiple karşılaşmamış Zoro Kaido karşısında iki icraat peşinde koşacağına aşabileceği bir rakiple tek başına ölümcül mücadele versin onun gelişimi için çok daha iyi olur.
Önce Jack'i döver sonra çıkar karşısına. :a: Zoro'nun tek başına Kaido keseceğini falan ima etmedim bu arada, yorumlar enteresan yerlere gidiyor. .d

Yani t...cvüz etsinler diyorsun Zoro'ya? Jack ile birebir kapışır deriz de yanına King koy diyorsun.
Evet dostum tek başına Jack'in yetersizin bulunacağını düşündüğümden yanına King'i de verdim. Hastayım ben çünkü

@Res

Onu ima etmedim ve bölümden sonra Kaido'ya yüreyecek algısı oluştuğu için yazdım la onu çok bir yere gitmiyor işte aynı yerlerdeyiz

Kalkacaktı? Adam bayılıyor sonra üstünden saatler geçiyor uyandığında ise sıçrayarak nirdeyim ben der gibi uyanıyor.:D

Zoro tek yemedi, bayılmadı diyenler, Luffy bayıldı diyor. Vallaha komedi..:D
Son cümlende Luffy-Zoro isimlerinin yerlerini değiştir.Aha gerçekler onlar işte :D
Zoro bayıldı ama on saniye sonra kalkacaktı dememle senin bu bölüm için söylediklerin aynı şeyler.İroni için verdim o örneği düşüncemin bu olduğu şeklinde algıladın.Oda senin tarzın :D

belki yanlış anlamış olabilirim ama King'in yanına birini verip Zoro'nun yenebileceğini düşünüyor musun? öyle ki uyum sağlayabilmesi için King'in onaylayabileceği biri olmalı değil mi?
King'in yanına değil, Zoro'nun yanına biri verilecek işte. Ki benim tezim değildi; açıklama yaptım sadece. King'i birebirde alması için göstermedikleri yetmez, bir iki power up lazım sağlamından.

Son cümlende Luffy-Zoro isimlerinin yerlerini değiştir.Aha gerçekler onlar işte :D
Zoro bayıldı ama on saniye sonra kalkacaktı dememle senin bu bölüm için söylediklerin aynı şeyler.İroni için verdim o örneği düşüncemin bu olduğu şeklinde algıladın.Oda senin tarzın :D
Luffy on saniye sonra kalkıyor gözünün önünde. Her şeyinde bilincinde olarak kalkıyor.

Evet dostum tek başına Jack'in yetersizin bulunacağını düşündüğümden yanına King'i de verdim. Hastayım ben çünkü
Kanka kurguladığın cümleyi yanlış anlamışım. ama Jack ile birebir Zoro kapışır ve Zoro'nun yenme olasılığı yüksek Lakin king ve yanında birini verecek olursak, King'in onaylayacağı biri olur bu bile hastalık :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık