Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ses meyvesi çok ters bir meyve. Senelerdir diyorum her fırsatta, Apoo'nun meyveyi bir Amiral yese, sırıtmaz. Bunun bir üst modeli Kizaru'nun veya Enel'in meyve. Hem hızlı hem de yıpratıcı bir meyve, tek eksisi savunma dezavantajın var, onu da kendin kapatacaksın. Oda zamanında boşuna Kizaru'ya karşı kullandırtmadı bu meyveyi, tersliğini gösterdi, dezavantajını da. Aynı olayı aynı şekilde gözümüze soktu, Apoo'nun olayı bu. Usopp gibi uzaktan bitirici ataklar yapabiliyor. Yanında Barto olup da korunmasını sağlasaydı, hakikaten bizimikileri bitirirdi. Apoo'nun bize müttefik olacağını zannetmiyorum ama Begevari bir ittifak meydana gelirse, çok işimize yarayabilir.

@Eric Cartman banlı ama bölümün vız çevirisini okurken bir şey farketmiş. Wp'den yazdı.

Diyor ki:

"Luffy saldırının geleceğinin farkındaydı ve geleceği de gördğ ama kaçınamayacağının da farkındaydı.

Zoro bir tane daha geliyor diyince Luffy I know diyor ve yüzü gergin şekilde bakıyor. Biliyorsa niye kaçınmıyor? demek ki yaydığı ses dalgalarının menzilinden kaçmak dışında yapacağı bir lry yoktu ama hem menzil çok genişti hem de ses çok hızlıdır..."
Bunu bende farkettim. Çevirmen değilim ama yanlış değil mi? bir de orda geleceği gördüğüne değil de zaten geleceği kesin bir saldırının olacağını bildiği içinde olabilir. Zoro onu uyarıp Luffy'nin de '-bende görüyorum' anlamına gelebilir.

Meyve kolay iptal edilmemeli diyoruz Crocodile’ı Luffy su kovasıyla yenmedi mi? :D
Shounen ana karakteri ve 15-20 yıl öncesi olan bir durum serinin olgunlaşmış halinde böyle saçma şeyler olacağını sanmıyorum :D yani Zoro'nun kulağı kesilseydi. Yada Luffy'nin kulak zarı patlasaydı dediğin ihtimal olabilirdi. Ses kesik atıyor. Dostum kılıç kesiği gibi senin duymaman kuvveti yok etmiyor.

Shounen ana karakteri ve 15-20 yıl öncesi olan bir durum serinin olgunlaşmış halinde böyle saçma şeyler olacağını sanmıyorum :D yani Zoro'nun kulağı kesilseydi. Yada Luffy'nin kulak zarı patlasaydı dediğin ihtimal olabilirdi. Ses kesik atıyor. Dostum kılıç kesiği gibi senin duymaman kuvveti yok etmiyor.
Kulaklık veya tıkaç işin artistliği bir şekilde duymayacaklar işte.Ben onu komiklik olsun diye yazdım ama etkisinin sesle doğrudan bağlantılı olduğu belli.Duymazsan etkilenmeyeceğini düşünüyorum önümüzdeki sayılarda görürüz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık