Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979: Aile Meselesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gözümüz yollarda kaldı, nerede bu Kedi?!

Buraya kadar gelmedi, dolunaya kadar da gelmesin. Seylan moduyla giriş yapacak Kedi Kral :a:

F6 Kafamı karıştırıyor, bi tarafta Sanji ile kafa kafaya giden P1, diğer tarafta X Drake ve yıldız üyelere meydan okuyabilecek diğer üyeler, bunlarında güçlerinde tutarsızlıklar var anlaşılan.
İnu öldürülecekken gelir.

Inu-Neko sulong formunu Kaidoda kullansalar da yenilseler daha güzel olur sanki. Epik düşmüş olurlar

Şeyi anlamıyorum bu adamlar birine meydan okumak için ondan güçlü olmak zorunda değil. Aynı şekilde yenmek içinde avantajını kullanarak senden daha güçlü birini yenebilirsin bunu hepimiz defalarca gördük bu seride. Usop dışında bunu yapmaktan korkacak da çok az karakter var. yani herkes pervasız. 3 elit denen adamın, yıldız üye olmasının ve diğerlerinin onların yerine geçmek istemesinin, bizdeki yorumunun, aaa demek hepsi aynı güçte olarak yansıması ne kadar saçma. Meydan okumanın sonucunu göremeyeceğimizi düşünüyorum ama görseydik yıldız üyelerin tek attığı epik bir sahne görmemiz yüksek olasılık olurdu.Unutmazsak süper novalar da yonkouları bölüşmüşlerdi hepsi pestil edildi. Fark olarak bu adamların yıldız üyelerin gücünü gördüğü düşünülebilir mi ? hiç sanmıyorum sürekli farklı görevlerde yer almışlardır. zou'da bu ekipten kimse yoktu. Sadece kaido'dan emir aldıklarına göre birlikte bir savaşta bulunmadılar henüz... bu da yıldız üyelerden beklentinin düşürülmesi ve tekrar yücelmeleri olarak geri dönecektir. Seride big mom'un gemisine tek başına hamle yapacak ve başarılı olacak kaç kişi var ? Belki 10 belki 100 yerine göz koyan bebelerden birinin bu kadar başarılı olamayacağını göreceğiz.Görevleri çocuk bakıcılığı, unutmayın.Verilen görevdeki amaç hem işimiz görülsün hem eğlenelim değil mi sizce de*

Merak ettiğim bir şey de king ve queen gay olabilir mi ? bizimkiler queen'i indirirse delirip sahneye iner ve 10 vs 1 gibi bir durumda kalır belki :))

Millet bunu anlamıyor. Yok zoro who"yu yenip king e dalacak, yok kid queen"i yenip kaidou"ya dalacak... Adamlar"ın bu vs sonrası ayağa kalkabilecekleri belli değil, ama zoro hem who"yu hem de king"i alacak.:(
Mantıklı. Karşılaşma kimle olur bilmem ama yıkımcılara kafa tutuyorlar ve eski kaptanlar. Direk yenilecek de değillerdir bi zahmet. Şuanki güçleri sanji ve zorodan fazladır. Ciddi kapışmada zaman ve güç kaybı. Ama oda ne yapar görücez. Feyk atar mı atar.

Son düzenleme:
Mantıklı. Karşılaşma kimle olur bilmem ama yıkımcılara kafa tutuyorlar ve eski kaptanlar. Direk yenilecek de değillerdir bi zahmet. Şuanki güçleri sanji ve zorodan fazladır. Ciddi kapışmada zaman ve güç kaybı. Ama oda ne yapar görücez. Feyk atar mı atar.

Sadece suit'i denedi sanji. Sonra da suit'e ayar verdirem bari dedi. Bir sürü isimli saldırısı var ama 1-2 tekme atınca baş edemedi hmm..
Sanji'nin Page One'dan üstün olduğu bariz belli, Sanji'ye laf etmedim ki zaten. Sanırım demek istediğimi yanlış anladın veya ben yanlış anlattım.

Son düzenleme:
Savaşa marco destek verecek bak görün. 479 bölümde beyaz sakal luffy destek verin dedi sonrasında öldü gitti zaten kesin marco gelcek :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık