Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979: Aile Meselesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bölüm her şeye rağmen. 2 hafta sonrası okumak ve sonrasında yine ara olduğunu öğrenmek bölüme daha negatif bakmamızı sağlayabiliyor.

Luffy Queen'in yanında, belli ki problem çıkartacak. Queen'e sağlam bir geçirmesini isterim. Luffy Kaido'ya bileniyorsa bunu yapabilmeli ama yapar mı bilmem
Hikaye nasıl ilerler bilemiyorum.

Son sayfanın hiç etkilemediğini belirtmeliyim. Luffy'nin bu sinirli halini defalarca gördük, hem de benzer sebeplerle sinirlendiğini. Ne kadar şerefsizsiniz bakışı bu.

Momo kaçacak, bir yerde hikayeye girecek ama nasıl? Zoro ile karşılaşabilir.

Zoro'nun Luffy'yi bulması şaşırtıcı olurdu. Gelecek bölüm bu Luffy nereye gitti derken bambaşka bir yerde bulur kendisini. Asıl mesele, neresi?

Neko'dan hala haber yok. Jinbe ve Robin'in arkasındaki o olabilir mi? Oda boşa gizem kasmamıştır umarım.

Oda artık Sanji'yi fanları kahrolsun diye çiziyor olmalı. Normalde ona buna yavşaması batmazdı ama şimdi Luffy ve Zoro'nun ayrı ayrı yerlerde olaylara girmesi Sanji'nin ise Nami'nin dibinde olayım tavırları üzüyor. Elbet bir yerde o da devreye girecek. Ama bu cümleyi kaç yıldır kuruyorum ben.

Kaido'nun tayfası Big Mom'ın tayfasından daha güçlü. Sadece novalara bakarak bile bunu söyleyebiliriz. Ama korsan olsam ve bir tayfa seçecek olsam Big Mom derim. Çünkü Kaido'nun tayfası sağlam temeller üzerine kurulu değil besbelli. Yıkımcılar hariç sadık insan yok. Sasari şart koşar Who's Who şart koşar, Drake denizcidir, Hawkins korkudan durur. Olası bir dövüşte bunlar pahalıya patlayabilir Kaido'ya, ki patladığını göreceğiz bu arc. Ki King ile Queen anlaşamadığına göre ikisinden biri de bir rakibini yenerek yıkımcı olmuş olabilir.

Bemce King hepsinden güçlüdür. Jack kadar olduklarını da sanmıyorum. Bu tayfa atar tayfası. Jack Dof'un gemisine saldırır amiraller ayarı verir, yetmez fil ayarı verir. Queen Big Mom'a atarlanır sonra bir bakmışız BM kendine gelince altına ediyor. Ulan Udon'da Luffy'nin kelepçeli haliyle yere serdiği altı bacaklı bile Luffy'ye atar yapıyor. Bir de soruyor ondan güçsüz müyüm diye. Yok lan güçlüsün. Katakuri, Doflamingo ve Cracker'dan da güçlüsün. Kaido'ya söyle seni de yıkımcıyla dövüştürsün.:artiz: yani bu Sasari ve Who's Who Drake kadar değildir.

Sasari ve Who's Who'dan daha güçlü olanını Sanji'ye ayırıyorum. Suitsiz de yendi mi benim için Sanji işini yapmış demektir. Suitle yense de fena değil de ben suiti içime sindiremedim bir türlü.

Bu atışma sahnelerini baskından günler önce görseydik dövüşeceklerdir derdim ama daha Yamato'yu bulacaklarda dövüşe başlayacaklar. O zamana kadar baskın başlar bile.

Baskında Kinemon ve Denjiro'num liderlik etmesi güzel. Oden'in ilk takipçileri onlardı neticede.

Normalde şu tayfaya gelsin bu tayfaya gelsin diyenlere abartmayın derdim ama Carrot fena halde göz kırpıyor bizim tayfaya. Hem WCI'da bizleydi hem de minklerle değil bizle seyahat ediyor, Jinbe'ye sarılıyor filan. Yeni biri gelecekse mink olmazsa olmaz bizim tayfada. İttifakda tontatta ve dev var. Tayfada da mink olacaksa bari tanıdık olsun.

Robin Zoro mu Dragon mu derken gönlünü Jinbe'ye kaptırdı. İnsanlar ve balık adamların barışı için büyük bir adım. Barış dediğin kız alıp vermeyle sağlanır zaten. Shirahoshi'de Luffy ile mutlu olur umarım. :utan:

Ulti Oda'nın yeni favorisi olmalı. Böyle durup durup manyakça şeyler söyleyip yapan karakterleri Oda seviyor olsa gerek. Neko örneğin.

Yalnız bu bölüm hiç Drake'e yer vermemiş. Herif bir bakış bile atmadı. Güvenim tam sana dinozor adam.

Kaido'nun ilanı evlilik mi? Yüksek bir ihtimal. 18 19 yaşındaysa Yamato, eşi hazır. Düğünde damat tarafından terkedildi. ;)

Yıldız üyelerin halleri de hoşuma gidiyor. Karizmatikler. Hele Jack o kadar aldığı saldırıya rağmen gözümde karizması çizilmedi.

Yine ara var. Umarım 1 bölüm+1 ara şeklinde gitmeyiz.

Gelecek bölüm:
Luffy sinirini çıkartır. Queen'in dikkatini çeker
Kid de oralardadır. Kid'in Kaido'ya gitmeden önce bir kere şov yapması gerek. Tamam biz ondan umutluyuz da herifin dövüşünü görmedik. Law kaç kere dövüşe girdi Dof karşısına çıkmadan. Kid önemsiz bir korsan değil.

Zoro da mutlaka yerini alır bölümde. İlk başta dövüş yerine ailesi ile alakalı bir ley gelebilir başına. Bunu öğrenebiliriz. Dövüş safhasına geçmeden önce bunu öğrenmeliyiz.

Sanji'nin gözükmeyeceğini düşünüyorum. :(

Jinbe ve Robin'in misafiri olabilir.

Big Mom kıyafetiyle göz kamaştırır.

Bu 4 tarafı görürüz diyerek rastgele minicik bir tahminde bir bulunayım ve yorumu bitireyim.

Black Maria da tam bir Medusa. Başka bir şey çıkarsa hayal kırıklığı olur benim için ama Oda'ya da hayal kırıklıkları konusunda güvenim tam. Git şöyle bir kadına gergedan meyvesi ver Oda tamam mı? Senin ben.... :artiz:

Yamatoyu evlendirmeyi planlıyor Kaido, Bm nin kızlarından biriyle.Yamato kabul etmeyecek evliliği(Luffygil bu olayada yardım eder) Bm de Kaidoya ; Anlaşmayi bozdın(Şener Şen gibi) diyecek sonrasında al sana bizimkiler için yonkou indirme fırsatı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık