Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Miyata Ichirou Sayıya göre Kanjuro baya güçlü görünüyor Kawamatsu'yu durdurması tesadüf olmayabilir bana öyle geldi.Mürekkepten yaptığı teknik Nami gibi biri için bile çok güçlü görünüyor.Sanji koruma ihtiyacı hissettiğine göre.Düşer düşmez parçalamış mürekkepten ya sertleştirebiliyor demekki.Diamante'nin tekniği gibi ama daha hızlı yaptı bunu etki alanı da daha geniş olabilir.

Kanjuro o kadar zayıf değilmiş.Ben öyle anladım sayıdan.Kawamatsu'yu durdurduysa Sanji çok yakınına ulaşmadan öyle birşey yapamazdı.Onu da engellerdi zaten kaçıyor herif kaçarken araya bulut sokup teknik yapıyor.Bu Kanjuro cidden gücünü saklamış ben öyle intiba aldım.
Gücünü sakladığı barizmiş gibi geldi ama yine de Kin rakibi olacak gibi geliyor bana bu adamın.Denjiro,Ashura ayarı değildir hiçbir şekilde bence.

Bunlar geçerli sebepler değil. Niye?
1) Evet Zoro bu tayfanın yardımcı kaptanı. Sonuçta tayfanın en kıdemli üyesi. Bunu inkar eden yok sma Sanji de hadi diyelim sol kol olsun.
2) Sağ kol olmak veya sol kol olmak seni direk en güçlü yapmıyor. Çünkü o zaman bu mantıkla Katakuri şu an tayfaya katılsa Zoro ve Sanji de ondan güçlü mü olmuş oluyor? Hayır. Bu bakış açısı yanlış ve hiçbir dayanağı yok.

Güç konusunda kendi görüşüme gelecek olursam Ace ile başabaş dövüşen ve bir çok hünerini gördüğümüz Jinbei şu an tayfanın en güçlü üyesi. Sanji tahminimce onu hiç geçemeyecek. Zoro ise Ya bu ark sonundaki gelişimine bağlı olarak ya da önümüzdeki süreçte onu geçecektir. Ancak şu an eldeki verilere baktığımız zaman durum bu. Otur bir düşün Zoronun iki yıl aradan sonra tek ciddi rakibi Pica idi. Sanjinin yok bile. O yüzden bu dediklerin mantıksız. Ben icraata bakarım. Öyle sağ kol sol kol olmakla tayfanın en güçlüsü olunmuyor. Zira zaten Oda bakın artık Luffynin tayfasına acayip güçlü adamlar katılmaya başladı mesajı veriyor. Bunu Kid ve Lawın tepkisine bakarsan anlarsın.
Katakulli tayfaya katılırsa direkt sağ kol olacak ki. Diğerlerinin önceden katılması bir şeyi değiştirmez. Her şey güçten ibaret. One Piece rulzz.

Kanjruo leyleğin üstünde Momonun boğazını kesse öldürüp Ne biçim adamlarısnız lan çocuğu öldürdüm bir güle güle demediğiniz kaldı dese hakkıdır.Orochi madalya bile verir.Hiyoriyi bulup öldüreceğim diyor Momoyu canlı tutuyor .Düşündükçe sinirleniyorum :mad:

Marko inşallah gelip şu Kanjuro yu tokatlarsın haftaya ve bütün bunlar bunun içinmiş deriz ama nerdeee:artiz:

Bu Marco'ya alenen küfürdür. Arada kaynamasın, karşı çıkalım arkadaşlar!
Gün dayanışma günüdür!

Bu tarz kışkırtmaların devamını istiyorsanız, lütfen Shonen Jump'a üye olmayı unutmayın. :hhh:
Aaaa Like uyarısını unuttun ama. :fool:

Neymiş efendim balığımız gelmiş o hepisinden güçlüymüş..

Lütfen artık Jinbe'mi Trio oluyor Usopp mu oluyor kim oluyorsa olsun..Sanji'nin bacakları kopsun, en güçsüz olsun ya önemli değil..Ama sen gidiyorsun nesillerce okunacak bir seri çizebilecekken, başlı başına saçmalıklarla dolu çoluk çocuk işine çeviriyorsun mangayı...

Bu mu yani 20 senenin koca One Piece'i pehh.Eyyy Odaaa senin ben..... boşluğu siz doldurun arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık