Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah aşkına şu sahnelere bir de şu açıdan baksanıza, gittikçe daha da komiğime gidiyor ya hahaha :D
Arkadaşlar merhaba “Oda Sıvıyor” isimli Youtube kanalımıza hoşgeldiniz, şimdi Momo’ya güzel bir kışkırtma şakası yapacağız. Bir Düşman onu hava yoluyla kaçırmaya çalışacak ve bizde hiçbir şey yapamamış gibi Momo’nun kaçırılmasını izleyeceğiz, ayrıca kendisinin yükseklik korkusu da var bakalım neler olacak. Kesin çok korkacak ehehe

Bu tarz kışkırtmaların devamını istiyorsanız, lütfen Shonen Jump'a üye olmayı unutmayın. :hhh:

Ahahah adam güçlü tayfa kovalamakla yetinmiyor, kendi kendine şöhret veriyor, bölümün yarısında kendini anlatıyor. Beyazsakal bile bu kadar hypelamadı kendini. Cinbey ne çakal herifsin ya:p

Üye silindi 5781

Bu arada Kanjuro kuşu sağ eliyle çizdi.Geçen forumda muhabbeti dönmüştü. Hep sol elini kullandı resimlerini çizerken diye(Dressrosa Zou'da vesaire.).Adam sağlak yani.Oda kışkırtma yaptı ama güzel bir detayı daha seriye eklemiş oldu.

Baskış açısı önemli. Ben Zoro ve Sanji artık Jinbe'yi geçmiştir diyorum.Neden güçsüz olması gerekiyor diyorsan; Monster Trio mevzusu, Zoro Sağ kol, Sanji Sol kol. Canın hangisini çekerse o yüzden olsun.
Bunlar geçerli sebepler değil. Niye?
1) Evet Zoro bu tayfanın yardımcı kaptanı. Sonuçta tayfanın en kıdemli üyesi. Bunu inkar eden yok sma Sanji de hadi diyelim sol kol olsun.
2) Sağ kol olmak veya sol kol olmak seni direk en güçlü yapmıyor. Çünkü o zaman bu mantıkla Katakuri şu an tayfaya katılsa Zoro ve Sanji de ondan güçlü mü olmuş oluyor? Hayır. Bu bakış açısı yanlış ve hiçbir dayanağı yok.

Güç konusunda kendi görüşüme gelecek olursam Ace ile başabaş dövüşen ve bir çok hünerini gördüğümüz Jinbei şu an tayfanın en güçlü üyesi. Sanji tahminimce onu hiç geçemeyecek. Zoro ise Ya bu ark sonundaki gelişimine bağlı olarak ya da önümüzdeki süreçte onu geçecektir. Ancak şu an eldeki verilere baktığımız zaman durum bu. Otur bir düşün Zoronun iki yıl aradan sonra tek ciddi rakibi Pica idi. Sanjinin yok bile. O yüzden bu dediklerin mantıksız. Ben icraata bakarım. Öyle sağ kol sol kol olmakla tayfanın en güçlüsü olunmuyor. Zira zaten Oda bakın artık Luffynin tayfasına acayip güçlü adamlar katılmaya başladı mesajı veriyor. Bunu Kid ve Lawın tepkisine bakarsan anlarsın.

Kanjruo leyleğin üstünde Momonun boğazını kesse öldürüp Ne biçim adamlarısnız lan çocuğu öldürdüm bir güle güle demediğiniz kaldı dese hakkıdır.Orochi madalya bile verir.Hiyoriyi bulup öldüreceğim diyor Momoyu canlı tutuyor .Düşündükçe sinirleniyorum :mad:

Marko inşallah gelip şu Kanjuro yu tokatlarsın haftaya ve bütün bunlar bunun içinmiş deriz ama nerdeee:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık