Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 yıl öncesinde Marineford a Zoro gelecek dense hadi ordan denirdi...Şimdilerde herkes gelebilir kimse de niye diye sormaz.
Jinbe'nin buraya gelmesiyle Zoro'nun mf'y e gelmesi bir mi sizce? Jinbe başından beri bekleniyordu.

Şu durumda Jinbe gelmese zaten böyle zor bir duruma düşmeyeceklerdi. Zor duruma düşüp Jinbe onları kurtarmıyor, Jinbe geleceği için o duruma düşüyorlar.

Jinbe'nin buraya gelmesiyle Zoro'nun mf'y e gelmesi bir mi sizce? Jinbe başından beri bekleniyordu.

Şu durumda Jinbe gelmese zaten böyle zor bir duruma düşmeyeceklerdi. Zor duruma düşüp Jinbe onları kurtarmıyor, Jinbe geleceği için o duruma düşüyorlar.
Bu saatten sonra demek istedim, bir tutmadım.Sakazuki gelse şuan, bu kadar tutarsızlık varken kimse Oda sıvadı demez..Şok etkisi olur en fazla.

Bunu orOÇhi için daha önce demiştim. Plot armorun villian tarafı harbiden çekilmiyor diye. Devamını izliyoruz, sanırsın bir FT karakteri OP evreninde villian olmuş. Karakterler gerçekten kurgunun farkında gibi. Oda çizimlere başlamadan herkesin rolünü söylemiş ve olabildiğince inandırıcı olun diye tembihlemiş ama kimse duruma inanmadığından yalandan aksiyona girmişler resmen. Jinbe'nin biraz geç saldırmasının sebebi de deniz altında repliklerini tekrar etmesinden kaynaklanıyor herhalde reis hata yapmadan ortamlara akayım demiş. Ama Jinbe, seni görmediğimiz zaman diliminde kameramanlığamı sardın ne yaptın o gözler iş kazası gibi duruyor. Sil bir iki.

Law ve Kid'in Jinbe'ye şaşırmaları ve Kid'in samuray gemisi patlattılar sektör edin diye gülmesi bölümü tatlı kılan detaylar. En azından bu haftayı boş geçmedik diye bakmak lazım bölüme beyler, ara var falan da yazmıyor hani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık