Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975: Kin'emon'un Planı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Döğüşler nasıl olur beyler ? Kimin eli nerde belli değil. Nasıl olacak bu işler ?

Bir de o kadar büyük bir savaşı g..t..m kadar adada mı yaptıracak bu Oda? Lan sadece Kaido vs. Mom olsa Onigashima diye bir yer kalmamalı. Sen oraya küçük bir ada boyutunda yerleri kesen Zoro'sunu, Law'ını koyuyon bir de.. Acayip acayip işler.
Zoro ve Denjiro birlikte King'e dalarlar veya Yonkoulardan birine dalan ekipte olurlar. Denjiro ölür. : ))

Bu arada Big Mom'un tayfasını ittifaktan haberi yok. Bizimkilerle isitemsiz bir ittifak oluşabilir. Kaido'nun tayfasından bazılarını devre dışı bırakabilirler veya ne olduğunu anlayana kadar oyalayabilirler : P

Inu Neko gelmeden Jackle dövüşür veya Inu ve Neko dolunay öncesi Jackle dövüşür

Son düzenleme:
ashura vs king ( oden tek yediğinde ashura-yı arkadan king yarmıştı şimdi ashura king-i yaracak )
denjiro/luffy vs kaido - kawamatsu/neko/inu vs big mom ( big mom-ın absürt gücünü anca bu 3-lü bastırabilir ) bence bu şekilde olacak diğer dövüşler boş

Yani ben anlamıyorum bu Law fanlarını, herkes gelişirken adam hala room açıyor. 2 yıl önce neyse şuan hala o. Yani bundan dolayı hiç üzülmüyorlar mı? :(
Bir de su gibi üste çıkıyorlar kaptan da kaptan.
Zoro lawın tayfasının içinden geçer tek başına kaptan olsa ne yazar.

Söyleyeceklerim bu kadardı Law fanlarına başarılar dilerim.
2. bi sanji vakası olmak üzeresiniz.
Hacı öyle diyon da WB de sade deprem vuruyordu, bu meyvesini gücünü küçültmüyor. Law'ın gelişimi roomun büyüklüğünden anlaşılıyor en son neredeyse ada boyutunda room açıyordu herif.

Nasıl olacak ben de merak ediyorum.

Enies Loby tarzı mı Marineford tarzı mi olacak diye
Valla Enies Loby'de 5-6 düşman vardı burda 20 tane düşman var. Biraz Enies Loby biraz Mf tarzı bir dövüş çıkacak herhalde ortaya.

Zoro ve Denjiro birlikte King'e dalarlar veya Yonkoulardan birine dalan ekipte olurlar. Denjiro ölür. : ))

Bu arada Big Mom'un tayfasını ittifaktan haberi yok. Bizimkilerle sitemsiz bir ittifak oluşabilir. Kaido'nun tayfasından bazılarını devre dışı bırakabilirler veya ne olduğunu anlayana kadar oyalayabilirler : P

Inu Neko gelmeden Jackle dövüşür veya Inu ve Neko dolunay öncesi Jackle dövüşür
Bana da Zoro/Denji ikilisi King'e dalacaklar sonra Zoro devam edip Enma'yı Kaido'ya saplayacak gibime geldi bugün :hmm:

İnanılmaz karışık.

Kimse big mom ve tayfasını hesaba katmıyor. Vs leri kaido tayfası üzerinden hesaplanır. Diğer tarafıda düşünmek lazım

Zoronun King ile 1vs1 atması bir de üstüne yenmesi Luffy'e hakaret olur oda bunun altına gireceğini zannet miyorum. King ile vs Atan Yonkou sağ kolu katakuri he katakuri bunlar'dan üstündür King ve Quen aynı an da dalıyorlardı Katakuriye durdurmak için o zaman vs atabilir zoro ama kalibre farkı var :D

Hacı öyle diyon da WB de sade deprem vuruyordu, bu meyvesini gücünü küçültmüyor. Law'ın gelişimi roomun büyüklüğünden anlaşılıyor en son neredeyse ada boyutunda room açıyordu herif.
Yani büyültsün roomuda,
Keşke bir de o roomun içinde direk kaidonun önüne ışınlasaydı milleti.
Luffyde küsküyü verseydi kaidoya. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık