Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975: Kin'emon'un Planı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Siz yine de Law'ı çok küçümsemeyin beyler. Dresrosa'daki bim poşeti hallerini ve aciziyetini görmemiş olsak Law bu arc karşımıza çıksa ve meyve yetenekleriyle şov yapmaya başlasa bütün forumun beklentisi tavan olurdu. Adamın elindeki meyve öyle bir meyve. Tam anlamıyla bir yonko için tasarlanmış meyve diyebilirim Law gözden çıkarılmayacaksa eğer OP evreninde göreceği zirve seviyesinin de bu olacağını düşünüyorum. Şimdiki hali bir Dof bile etmeyen adamı mangaka ileride çok farklı seviyelere getirebilir.

Kid ancak eziklerin sopasını alır. Ne abarttınız adamın meyvesini. Fujininki daha beter. Komple vücuda bile baskı yapıyor gene de zoro saldırı yapabildi. Kidinki de aynı işte. Mutlak bir manyetizma yok yani. Fizik gücü yetene dokunamaz bile. Örnek px. Pxi yerinden oynatamadı bile.
Adam lastik meyvesinden neler yaptı. Kidin neyi abartı? Eğer Oda isterse çok sağlam bir meyve ki daha 1 tane vs attığını görmedik. Şuan en tank kid gibi geliyoe bana meyvesi musait. Dev bir robot yapmaması için bir neden yok Oda yaptırırsa... O px vssi mangada yok diye duymuştum doğru mu bilmiyorum. 2 sene önce karşılaşma o dediğin... Fuji istese Zoroyu diz çöktürüp dövbe ettirirdi de işte uğraşmadı.

Luffy'yi mi övdün sen yoksa ? :D.Law konusunda haklısın.
Allah yazdıysa bozsun :gamyon:

Dressrosa'daki meseleye hitaben öyle yazdım. Luffy ile aralarında çok fark var. Ona rağmen hala bir "rekabet" havaları... Bayıkkkk :artiz:

Rekabet Rosada bitti denen o işte ama :artiz: Luffy mc diye Law Rosada öyle böyle yapti diyorlar bir de.
Ee bitti tabi. Daha dün Luffy'ye, abi Flamingo'yu yen ev arsa ne varsa senin çekiyordun itttttttttt :mincika::fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık