Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975: Kin'emon'un Planı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kinemion güç saklıyordun bence.Bİ kılıç veya büyülü birşey çıakrır gibi.Yoksa savaşa pek bi yararı olmayacak
Kinemon şimdiye kadar yaptıklarıyla bile savaşa çok büyük bir katkı sağladı. Bundan sonra alacağı kişinin çok bir önemi yok. Tutup da 3 yıkımcıdan birini almadığı sürece... İçlerindeki haine en çok bilenen kişi Kinemon olduğu için Kanjuro'nun defterini o dürecektir diye düşünmekteyim.

2 sene önce bakkal kadar room açarken şimdi ada büyüklüğünde açıyor, 2 sene önce sen hangi yaptığı tekniğinin adını biliyordun ? Shambles hariç .s art arta 3 4 kere oda açabiliyor. Bence karakteri bu kadar küçümseyin , tayfası evet tuhaf onu Law fanlarıda kabul ediyor da sanki bizim hasırlar dışında hangi tayfa mükemmel .s ayıp olmasın diye Kid in yanına Killer çizmis shsgsgsgsg
Meyvenin aktifliğini sağlayanın Room olduğunu bilmiyor. Boşversene. :hhh:

Hani sevmezsiniz, beğenmezsiniz anlarım da room'a laf etmek nedir? :hhh:
Adamın meyvesinin olayı room açmak. Meyve tekniklerinin ön koşulu room açmak. Adam daha teknik yapmamış. Nereden saldıracaz diye bu kadar çaresizleşmeyin arkadaş. Beğenmiyorsan beğenmiyorsun yani buna "akıllıca" görünecek bir bahane bulmak için saçmalamaya gerek yok.
Komik gerçekten komik. Nasıl saldıracaklarını şaşırdılar artık. :hhh::hhh:

Page One'ye kostüm öncesi vurduğu darbeye bak bir de kostüm sonrası vurduğu darbeye bak. Katakuri çünkü geleceği görebildiği için saldırıyı görüp ona göre önlemini alabilir. Katakuri dışındakiler Kenbonshoku konusunda Sanji'ye ayak uyduramazlar çünkü. Hem hız konusunda, hem direnç konusunda, hem savunma konusunda hem de saldırı konusunda gücü en az x2 arttı. Saldırı esnasında ayağının arkasındaki ateşleyiciler sayesinde daha güçlü saldırır fizik kurallarına göre bile bu böyledir. 10 kilometre hızla yediğin bir yumruğun darbesiyle 100 kilometre hızla çarpan yumruğun etkisi sence bir olur mu? Tabi ki fiziksel güç olarak da üste çıktı. Vücudu daha sertleşmişken vereceği darbede buna göre artış gösterecek. Page One savaşından habersiziz. Lakin Owen ve Daifuku'ya karşı hiçte kaybetmedi. Kardeşlerini savunmak için o dövüşten erken çekilmek durumundaydı.
Katılmıyorum söylediğin hiçbişeye.İnş güçlenmiştir zayıf olmasın zaten

Punk hazard ile başladı Wano yolculuğu..Zoro punk hazard da ejder kesti.Kaidoyu yaralayan tek kılıç dünyanın en iyi kılıç ustası olacağım diyen adamın elinde.Yani Zoro kaidoya en az Oden kadar hasar verecek bu kesin gibi.Ben kendim fan olarak Zoronun Kaidonun kellesini alacağını düşünüyorum.Tabi bu benim temennim :)

"Zoro fanları şöyle, Zoro fanları böyle..." Adamlar bir "this guy," lafından ne anlamlar çıkardılar ya. Bölümde Zoro hiçbir şey yapmıyor ama en çok Zoro konuşuluyor. Ve konuşanların da çoğu Zoro fanı değil. Hahaha. :hhh:
-İngilizce sözlük-
This guy: çekememezlik, kıskançlık.
:fool::fool::fool:

Tanıdığı, hatırladığı için demiyordur kesin.
En ufak birsey ciksada laf etsem diye bekliyorlar sanki. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık