Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974 Spoiler Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kanjikroo nun nasıl fb de oden ve 9 kin le beraber haşlandığnı acıklıyor kopyasını yapmış serefsiz hain. Hain 9 kin den biri olsaydı niye 9 kinle beraber olsün deniliyordu.

Aynen öyle, bir de Raizo ihtimali vardı ama onu çoktan elemiştim :) Aylar önce bir facebook grubunda yazmıştım Hain Kanjuro diye gerekçelerimle :) Tuttu sevindim :D

Ben dedim size ne dedim milletin saçını kesip toplayandan bir halt olmaz dedim ama siz ne yaptınız Raiozu ya iftira atmaya kalktınız, şimdi utanın.
Raizo'nun çok günahına girdiler.:( Halbuki kansız o meymenetsizin ta kendisiymiş.Hakkaten serinin en büyük kazığını attı.Diğerleri melek gibi kalıyor Teach falan filan.Luffy'nin dağa sırtında taşıdığı bir tayfa üyesinin ona ihanet ettiğini düşünün öyle büyük bir kazık yani.Adam senin için herşeyi yapıyor ama sen ihanet ediyorsun.

Kanjuro hain değil. Ajan galiba. En başından beri oroçinin adamı sanırım. Hain dediğin taraf değiştirir. Bu değiştirmemiş zaten en başından beri oroçiye hizmet ediyor.

Raizo'nun çok günahına girdiler.:( Halbuki kansız o meymenetsizin ta kendisiymiş.Hakkaten serinin en büyük kazığını attı.Diğerleri melek gibi kalıyor Teach falan filan.Luffy'nin dağa sırtında taşıdığı bir tayfa üyesinin ona ihanet ettiğini düşünün öyle büyük bir kazık yani.Adam senin için herşeyi yapıyor ama sen ihanet ediyorsun.
Rosinante o meyve ile Kanjuro ise o saçları kesip, satmasıyla işte başa baş hainlikte yarışırlar..

Luffy - Kid - Law üçlüsünün yanına Kaido'yu tanklayabilecek birini verirse mangaka, herkesi tatmin edecek şekilde çeker Kaido'nun fişini. Vs tam bir görsel şölen olur Law sayesinde ve okuması da çok zevkli olur. Bu şartlar altında BM embesili bir şekilde denklemden çıkartılınca adadaki ittifak Kaido ve Oroçhi'nin oluşumunu tamamen bitirmeye yeter. Hemen hemen her vs dengeli, çekişmeli ve tutarlı olur. Lütfen adadan sektör git BM.
Aynen üçlü iyi oldu Law combolarda room sayesinde Luffy ve Kid'i çekecektir yer değiştirecektir Luffy ile Dof vs sinde yaptığı combolara benzer combolar yapacaktır eksik olan şey dediğin gibi tank lazım gerekirse darbeyi alıp ölmeyecek ama darbeyi alırken atakçılara yani Luffy ve Kid 'e fırsat çıkaracak aklıma Jinbei geliyor ama o da yok BM'nin ataklarını karşılayabilen adam Kaido'dan da bir kaç darbe alırsa ölmez heralde.

Adadaki hiç kimse 2 yonkouyu yenemez .Luffy hariç tabiki .Herşey sonlanır.Ayakta kalan Luffy ve Kaido olur kanımca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık