Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974 Spoiler Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şaşırdım valla hiç beklemiyordum 9 kının içinden hain çıkmasını. Daha farklı bir yetenek bekliyordum daha çok.Birde geleceğe gidenlerin içinde acaba ne diye satmış Oden'i ?

Motivasyona falan hiç gerek yok.Adam seni sırtında taşıyor kazan içinde.Ondan öncekileri geç bu tek başına yeterli.
Bence kesin konuşma. Oden o kazan olayında da kendi bildiğini okudu. Kimse ondan böyle bir şey talep etmemişti neticede. Kanjuro'nun da iyi* bir motivasyonu olduğunu düşünüyorum. Zenginlik, şöhret, güç.... Hatta bunlardan biri olur umarım.

Hobi olarak milletin saçını çalıp fırça yapıp satan bir tipinde hain çıkması çok saçma. Yapmışken Denjiro'yu yapsaymış bari.

Kinemon iyi kesmiş heee :)
Ayrıca denjironun neden planı sadece law’a Söylediği belli oldu. 9 kın içinde hain olduğunu biliyormuş.

Bu kanjikroo nun nasıl fb de oden ve 9 kin le beraber haşlandığnı acıklıyor kopyasını yapmış serefsiz hain. Hain 9 kin den biri olsaydı niye 9 kinle beraber olsün deniliyordu.

Hobi olarak milletin saçını çalıp fırça yapıp satan bir tipinde hain çıkması çok saçma. Yapmışken Denjiro'yu yapsaymış bari.
Denjinin, Raizonun Minklerin adasında olduğundan yada Hiyorinin mezarda saklandığından haberi yoktu ki.Herkes ninjayı hain beklerken bir kaç sayı önce oda kendini kanıtladı şimdi ise gerçek hain ortaya çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık