Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974 Spoiler Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla Kanjuronun motivasyonunu bilmem de Kin'emon'un hiç acımadan haini direkt öldürmeye kalkması benim çok hoşuma gitti. Adam arkadaş falan demeden haini gözünü kırpmadan öldürmeye çalışıyor. Oden, Kinemon gibi bir astı olduğu için çok şanslı.

Hani Oden bütün kınları taşırken bunlardan hain olmaz yoksa ne işi var orda deniyordu. Bu da mantıklı bir açıklamaya kavuştu böylece. Pastel boya Kanjuro ordaki sanırım...

Ben dedim zaten at kılı varken kadın saçından fırça yapan karaktersiz bi haindir diye ve doğruda düşünmüşüm demekki .

Wano'nun iplenmeyen gizemlerinden birinden daha kurtulmuş olduk. Hainini ayrı dramını ayrı seveyim senin arc gibi. Şükür her geçen sayı sona yaklaşıyor. Bu orrrrtam çocuğu Kanjuro da onca yıl Oden ve çevresindekilerle takıldıktan sonra hala daha bu kadar orrrtam çocuğu olabiliyorsa katıksız bir orrrtam çocuğudur demektir bu. Acıklı bir hikaye falan aramaya gerek yok bu çöpün geçmişinde.

Luffy - Kid - Law üçlüsünün yanına Kaido'yu tanklayabilecek birini verirse mangaka, herkesi tatmin edecek şekilde çeker Kaido'nun fişini. Vs tam bir görsel şölen olur Law sayesinde ve okuması da çok zevkli olur. Bu şartlar altında BM embesili bir şekilde denklemden çıkartılınca adadaki ittifak Kaido ve Oroçhi'nin oluşumunu tamamen bitirmeye yeter. Hemen hemen her vs dengeli, çekişmeli ve tutarlı olur. Lütfen adadan sektör git BM.

Ben dedim size ne dedim milletin saçını kesip toplayandan bir halt olmaz dedim ama siz ne yaptınız Raiozu ya iftira atmaya kalktınız, şimdi utanın.

Lan bu şerefsiz kanjuro para için ölülerden saçlarını çalıp süpürge yapan sonrada onları satan biriydi. Adamın dini imanı para olmuş. Vallaha geçen seneden beri diyordum hain kanjuro diye. Bilerek yeteneklerini gizlemiş hain.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık