Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974 Spoiler Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Limandan ayrılırken Momo nun yanında Shinobu vardı.Şimdi ise yanında Kanjuro var.Ne oldu acep öldü mü yaralı mı ki :confused:

Kaido'nun adamlarından ağzı demirli adamin tipi iyiymiş

Ashura, Neko, Kawamatsu. Bu üçünün alabilmesi lazım aslinda yok ekstrem adamlar yoksa. Belesten 3 gemi kapmis olurlardı hatta. Hikaye ilerleyisi diyelim

Planı uçuran Denjiro gibi.

Roger-ın gemisi ne alaka son sayfada kid-in üstünde en soldaki gemi büyük yumurta var ve roger-ın gemiye benziyor ordaki 3 gemiden ortadaki law-un sağdaki luffy-nin soldaki kid-in mi yoksa roger-ın mı anlayamadım

Üye silindi 1004

Bu Kidin nasıl ittifaka katildigina dair fb vermez inşallah :D Pozlar güzel ikisinde de
Luffy abisine trip attı ama doğru yolu buldu Kid.

Bu arada Wano halkı ne geri kalmış ne vahşi bir halkmış. Orochi'nin tiyatrocu akrabalarını bile kesmişler. Cidden Wano'yu yok etmek Orochi'ye anne sütü kadar helal. Az bile yapmış Oden'e.

Yakıştırmıyor olman Law'ı niye güçsüz yapıyor? Biz Law'ı hiç kendiyle denk birisiyle dövüşürken gördük mü? Hayır.

Bu adam Doflamingo karşısında zaten yetersiz olduğunu biliyordu. Onun haricinde Bacca, Ceaser, Vergo, Smoker, Trebol, Hawkins bu adama keklik oldu.

Luffy ya da Kid denkse tek başına alsın Kaido'yu hadi. Hadi alsın. Yardımlı oluyor diye Kid'e güçsüz diyeyim mi ben? Ya da onca dövüşten geçti, gelişti hala yonkouya tek dalamıyor diye Luffy'e güçsüz diyeyim mi??
Law ın yetenekleri çok gerekli bir yetenek. Kaidonun tek atan saldırılarına karşı ışınlanma tekniği ile luffy ve Kid i koruyabilir. Bir nevi law kalkan luffy mızrak gibi. Kid e gelince destek karakteri olacak gibi hissediyorum.

Roger-ın gemisi ne alaka son sayfada kid-in üstünde en soldaki gemi büyük yumurta var ve roger-ın gemiye benziyor ordaki 3 gemiden ortadaki law-un sağdaki luffy-nin soldaki kid-in mi yoksa roger-ın mı anlayamadım
Kid-in gemisiymiş roger-ın yumurtayı taşıyor yanlış görmüyorum demi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık