Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974 Spoiler Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyiki Kanjuro oldu digerle

Kesinlikle...

Arkadan Two Steps From Hell'in parçalarını hazırlayın derim.
Onumuzdeki bolumleri okurken dinlersiniz.:at::at::at::at::at:
False King iyi gider en sonda Victory
Zaten 9 kın arasında adam akıllı hikayesi olmayan tek Kanjuro vardı o yüzden şaşırtmadı
+1 barizdi.
Seni hiç sevmemiştim Kanjuro. :mincika:
Kesin babasını da sevmezdik.
Kinemon iyi kesmiş heee :)
Ayrıca denjironun neden planı sadece law’a Söylediği belli oldu. 9 kın içinde hain olduğunu biliyormuş.
Denjiro bilinçli adam zamanında orochi odenden altın isteerken şüphelenen oydu orochiyi öldürecek kişi umarım olur

Bölümde Sunny var. Taycadan çeviri ile anca bu kadar. Kanjuro'nun kendisini çizmesi ile Sunny'yi çizmesini karıştırmışım. Parça parça da olsa çıkıyor.

Bence kesinleşen vsler:

Kinemon vs Kanjuro
Artık Allah'ın emri gibi bir şey oldu. Zaten hep denkler gibi geliyordu bana.

Raizo vs Ninja başkanı
En büyük rakipmiş. En iyi ninjayı göreceğiz.

Kid vs Apo
Bu ikisi hep didişiyordu. Aponun ihaneti yüzünden killer mahvoldu. Artık net bir düşman apo. Bu sefer kimse bu dövüşü ayıramaz. Kid de böylece intikamını almış olacak.

Bence bunlar artık kesin. Diğerleri hala muamma.
Kid vs Apo'nun neyi kesin yav? Hadi op yorumların felaket de vs eşleştirme bari iyi olaydı. Yonkou düşecekken Kid gibi bir adam Apo ile mi uğraşır? Apo'nun bizim tarafa geçme ihtimali bile varken...

İntikamını alması gerekiyor Kid'in. Güç farkı zaten varsa bu ikisi arasında fazla uzamaz. Çokta yanlış yazmamış bu yüzden.
Bence şuan Hawkins boşta mesela. Bizimle ölümüne kapışmak için bir sebebi yok. Oda'nın nova sevgisi ve novalara verdiği önem forumun kafasına Bege ile bile hala girmemiş. Senin için konuşmuyorum.

Apo'yu bir şekilde bizim tarafa çevirebilir. Sonuçta Kaido'ya gönül bağı yoktur. Apo'yu dayak yiyip geçecek bir karakter şeklinde tasarladığını sanmıyorum. Oda beni çok şaşırtır.

---------------------
Luffy-Kid-Law haftaya Kaido'dan fena dayak yiyebilir. Gene de bu üçlüden çabuk vazgeçmeyin. Forum çabuk gaza geliyorsunuz aman. Oda bu üçlüyü ayrı bir yere koyuyor. İlla kafanıza vura vura göstermek zorunda kalmasın artık kabul edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık