Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974 Spoiler Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hain var muhtemelen 9 kından biri diye konuşuldu. Çünkü sunny nerde biliyor, planı biliyor, sadece zoro ve kappa'nın bildiği hiyori nerde biliyor.

Şimdi 9 kından biri hain değildir diyenleri hemen bi görelim nerdeler:bilmem::at:
Ben yoktur demiştim. Ama olursa da şaşırmam demiştim. Smoker geleceğe gönderilenlerden hain çıkmaz diyordu. Tutturamadık.

Hain var muhtemelen 9 kından biri diye konuşuldu. Çünkü sunny nerde biliyor, planı biliyor, sadece zoro ve kappa'nın bildiği hiyori nerde biliyor.

Şimdi 9 kından biri hain değildir diyenleri hemen bi görelim nerdeler:bilmem::at:
Ciddi ciddi Law'ın hain çıkmasını bekleyen, düşünen, inananlar da vardı. Onları da alalım sahneye. :D

Ben yoktur demiştim. Ama olursa da şaşırmam demiştim. Smoker geleceğe gönderilenlerden hain çıkmaz diyordu. Tutturamadık.
Kimse bilemez tabiki ihtimal olarak çok göze çarptı. Bu kadar şeyi bilmesi mümkün değil. Kaido'nun bahsettiği hainde belli oldu sonunda. Bu bence iyi haber kimin ne olduğu anlaşıldı.

Ayrıca denjironun kimliği açık değil ikinci önemli kısım bu bence. Savaşta çok yardımı dokunabilir.

Kimse bilemez tabiki ihtimal olarak çok göze çarptı. Bu kadar şeyi bilmesi mümkün değil. Kaido'nun bahsettiği hainde belli oldu sonunda. Bu bence iyi haber kimin ne olduğu anlaşıldı.

Ayrıca denjironun kimliği açık değil ikinci önemli kısım bu bence. Savaşta çok yardımı dokunabilir.
40 bine karşı 12 bin mi ne diyorlardı. Acaba şuan sayılar nasıl değişmiştir? Savaştan önce safların belli olması güzel. Resmen bu arc ihanetlerin, teorilerin, planların, yalanların arcı oldu. Yalan Rüzgarı gibi. İnşallah savaşta bizim taraf birinin ya da birileri tarafından ihanetine uğramaz. Odadan beklerim valla böyle bir hamle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık