Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974: Onigaşima’ya Doğru!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kin'emon'a acıdım. Adam birkaç dakikada 1 milyon duyguyu birlikte yaşadı resmen. Luffy'i gördükten sonra daha farklı bir tepki vermesini ve bunun daha büyük bir panele çizilmesini isterdim. O psikolojiyi yaşayan adamın tepkisi daha farklı olmalıydı sanki. Tabii bunun çizimi zor. Mangaka olsam inanılmaz zorlanırdım. Ama Oda burada kolaya kaçmış gibi geldi bana. Cins bir tepki vermiş. O an belki dünyada en dibi gören adam tuhaf bir soru soruyor felan... Olmamış.

Shinobu Law'a atar yapıyordu. Kendisi gerçek hain tarafından tongaya düşürülmüş galiba.

Güzel bölüm.

973 hazır sayılır zaten işim çıktı dışarı gittim yeni geldim eve yorgun olduğum için kontrol edip veremedim. Zaten çeviri geç geldiği için bu hafta bir gün daha geç okusanız bir şey olmaz. Ve 974 çeviri gelmedi daha.
Yok ben 974 den başlayın ceviriye diyecektim.Sorun değil bekleriz :good:

973 hazır sayılır zaten işim çıktı dışarı gittim yeni geldim eve yorgun olduğum için kontrol edip veremedim. Zaten çeviri geç geldiği için bu hafta bir gün daha geç okusanız bir şey olmaz. Ve 974 çeviri gelmedi daha.
Buna sen karar veremezsin yalnız, bırakta bir şey olup olmayacağına biz karar verelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık