Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974: Onigaşima’ya Doğru!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kidd kaido ile savaşa bilecek capta bir korsan mı shanks'ın adamına yenilip kolunu kaptırmış, shank'sa degil adamına. Hadi kaido savasını saymıyorum ihanete uğradı filan. Luffy bir yonkou nun iki komutanını yeniyor, kidd belki komutan bile olmayan shank'sın adamına yeniliyor üstelik kolundan oluyor. Hadi diyelim komutana yenildi fark eden cok bir şey yok karşılaştığı kisi kata dan cok daha güçlü birimiydi bence hayir.

Aynısı law icin de gecerli önce teke tek de dofu yenebilecek seviyeye gelsin.
Shank'ın tayfasındakilerin güçleri birbirlerine çok yakın ve bu da kızılsaç korsanlarını sayıları az olmarına rağmen tehlikeli yapıyor.
[/QUOTE]
Kid kızıl saçla yaptığım savaşta diyor. Yani shanks in kendisine de yenilmiş olabilir.

Bu resmi abartmayın bukadar.
Kidd kaido ile savaşa bilecek capta bir korsan mı shanks'ın adamına yenilip kolunu kaptırmış, shank'sa degil adamına. Hadi kaido savasını saymıyorum ihanete uğradı filan. Luffy bir yonkou nun iki komutanını yeniyor, kidd belki komutan bile olmayan shank'sın adamına yeniliyor üstelik kolundan oluyor. Hadi diyelim komutana yenildi fark eden cok bir şey yok karşılaştığı kisi kata dan cok daha güçlü birimiydi bence hayir.

Aynısı law icin de gecerli önce teke tek de dofu yenebilecek seviyeye gelsin.
Shank'ın tayfasındakilerin güçleri birbirlerine çok yakın ve bu da kızılsaç korsanlarını sayıları az olmarına rağmen tehlikeli yapıyor.

Luffy'i kendine gelbilmesi için ordan oraya götürüp saklamasalardı, Dof. Luffy'i çoktan öldürürdü.
Zaten Luffy dövüşlerini şans yardımıyla kazanan birisi...

Yalnız Oden1ve hizmetkarlari dagilmasaymiş net Yonkou tayfası edermiş hem de en az baştan sona okudum da Oden'li bölümleri e cidden seriye farklı bir soluk getirmiş. İşte sağlam karakter bu kadar önemli ah Oden be valla asıl sana seri yapılmalıydı

Bu saatten sonra o kaido geberecek başka yolu yok.

Şu resime çoğu kişi law önce şunu alsın kidd önce şunu yapsın denilmiş. Ben bunu şöyle yorumluyorum kendimce
Lawın gücü teknik ve tektiksel
Luffy nin tamamen güce dayalı
Kidd in nasıl bi gücü olduğunu görücez
Ki biraz bu üçlüyü savunmam gerekirse
Kidd kolunu çok öncelerinde kaybediyor
Law için oda sahneyi çizer hakisi rakibinin hakisini aştı der ve tek atar bu kadar basit meyvesi zaten muazzam
Luffy ye diyecek bir şeyim yok büyük ihtimal g5 görücez ya da haki güncellenmesi

Luffy'i kendine gelbilmesi için ordan oraya götürüp saklamasalardı, Dof. Luffy'i çoktan öldürürdü.
Zaten Luffy dövüşlerini şans yardımıyla kazanan birisi...
Şans değil ona bakarsan ne tesadüf dofa son hamleyi yapacakken tamda hakisi bitiyor.O zaman doffta şansa mı kurtuldu orda?Tamamen kurgusal şeylerden şansa gideceksek sürüsüyle şey çıkartırız.Mesela kid şanslı ki kafası yerine kolunu almışlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık