Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974: Onigaşima’ya Doğru!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hainin kimliği konusunda çok büyük bir ters köşe olmadı, son haftalarda pek çok kişi artık Kanjuro isminde birleşmişti zaten. Bu aslında iyi bir şey, sonuçta bu düşüncenin insanların kafasında oluşmaya başlaması öylece sayıları okurken değil meselenin üzerinde kafa yorarken gerçekleşti. Aylar içinde oradan buradan çeşitli ayrıntılar yakalayıp paylaşanlar oldu, fikir alışverişi gerçekleştirildi. Yani bu, ne kör göze parmak yansıtılıp kolayca anlaşılan bir gerçekti ne de hiçbir belirtisi olmadan bir anda tepeden iniverdi. Bu da plot'un son derece başarılı bir şekilde işlendiğini gösteriyor.

Kin'emon'un hainin kim olduğunu öğrenemeden ölmeyi kabullenişi çok etkileyiciydi, benzer şekilde Inuarashi'nin dostuna toz konduramadığı için önündeki gerçeği görmeyi reddetmesi de. Forumda Kin'emon'un Kanjuro'ya tereddüt etmeden saldırmasına çok dikkat çekilmiş, hatta "görev adamı" gibi sıfatlar yakıştırılmış ama o saldırısı çok daha duygusal bir hareket aslında. Bir gerçekle yüzleşmekten ne kadar uzun süre kaçarsan vakti geldiğinde etkisi de o kadar ağır olur.

Shinobu için ilk başta acaba gördüğümüz tüm yaşlılık halleri Kanjuro'nun çizimi miydi diye düşündüm ama başka tekniklerle taklit edilemeyecek bir meyve gücüne sahip, biraz vakit geçtikten sonra böyle olamayacağına dair çok daha fazla örnek de akla geliyor zaten. O yüzden gerçek Shinobu o kıyıya kadar geldi mi diye düşünmek lazım, yola çıkmadan önce bir şekilde Kanjuro tarafından paketlenmiş olabilir.

Luffy, Kid ve Law Dünya'nın dengelerini alt üst edecek olayların arifesinde tekrar bir aradalar. Kid'in de D. ismini taşıdığı yakında açıklanacaktır. D. soyunun üyeleri düzenin karşısında yıkıcı birer tehdit olarak ortaya çıkıyorlar. Law'un Vergo'yu keserken sarf ettiği "Çarkları kırdım, artık kimse için geri dönüş yok." sözünden beri alttan alta işlenen bu tema çok hoşuma gidiyor. Bu arada Zoro yerine Law'un ön plana çıkarılması üzerinden tartışmalar dönmüş, kimse kimseden sahne çalmıyor yahu. Herkes bu arc sırası geldiğinde şovunu yapacak ama Luffy, Law ve Kid üçlüsü üzerinden anlatılmak istenen besbelli bir hikaye var, Zoro ise kendi güç yolculuğunun başrolünde. Bu kadar çok rahatsız olanın çıkmasına şaşırdım.
Yorum fevkalade, eline sağlık.

O değilde şaka maka acayip acıdım Kid e .Adam tam bahtsız bedevi.Shanks e gider kolunu kaybeder.Durduk yere önüde Kaido düşer esir alınır.En yakın arkadaşı zehirlenir gün boyu sırıtıp durur.Gördükçe halini içi ağlar.Kaçacağım başlarım laa yonkou suna deyip sonra ne olduysa gene Kaido karşısında soluğu alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık