Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974: Onigaşima’ya Doğru!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ölmüş olsa da bi şok etkisi geçirsek. İşte yapmaz Oda. :D
Seride ölmemek için ölmeyi istemek gerekiyor. Bknz. Jinbe/Kaido/Kanjuro
Bunu ben diyecektim ama başka bir konuda.Ölmek isteyip de öldceğim yer diyip de birilerine ihanet etmeyen olmadı seride.Jinbe koca anaya onun bakış açısından ihanet Law yine aileye ihanet etti bir başka açıdan.Kaido kalıyor geriye onu merak ediyorum acaba geçmişinde neler yaptı.Dalavereye meyilli zaten.

Fb de çok uzundu ya ben hala Smothieler ne yapıyor oradayım, adam unuttu herhalde onları xd
Genelde oylama arasında bölüşmüş olunurdu. Fark olmazdı fazla. Şuan iyi butonu fark atıyor. :hhh:

Bunu ben diyecektim ama başka bir konuda.Ölmek isteyip de öldceğim yer diyip de birilerine ihanet etmeyen olmadı seride.Jinbe koca anaya onun bakış açısından ihanet Law yine aileye ihanet etti bir başka açıdan.Kaido kalıyor geriye onu merak ediyorum acaba geçmişinde neler yaptı.Dalavereye meyilli zaten.
Haha. Bakalım Kaido kimden ne beklerken ne buldu. :hhh:

Luffy +Zoro+Kid +Law vs Kaido+Big mom+King+Quinn+Jack +Smoothie Yok aga yok bu ark bitmez ...Efsane olacak bu ark ...Final savaş bile bu savaşın yanında sönük kalırsa şaşırmam :a: Oda yı izole etmek lazım evinden çıkmasın virüs felan mazallah :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık