Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gol D. Roger' ın tayfasındaki S

Zoro vs Kaido daha iyi olur, Luffy'nin sağ kolu bir yonkou ile vs yapabilir bence.

Bir de Zoro'nun dayanıklılığı ve Oden dayanıklılığı arasında bir bağlantı var mıdır acaba.
Bu seviyediki adamlarda normal bu daynıklılık bir bağlantı olduğunu sanmıyorum zoro kas yığını bir herif oden de aşağa kalır yanı yok fazlası var. Bir tek kata beni hayal kırıklığına uğrattı bu anlamda luffye attıgı dayagın yarısını bile yemeden yenildi.

Düşmanları kastetmiştim. Açıkcası Kaido'nun emrinde 2-3 tane güçlü kılıç ustası görmeyi istiyordum, benim için biraz hayal kırıklığı oldu. Yoksa dediğin gibi Ashura ve Kawamatsu gayet havalı karakterler.
Flying six ten umudum var benim. En azindan 1 tane havali cikacak gibi.

Kyoshiro, Denjiro olduğu açıklandı. Kyoshiro zeki biri olduğu bu bölümle netleşti. Ee bu geçmişte niye saflık yapmış?

Zoro vs Kaido daha iyi olur, Luffy'nin sağ kolu bir yonkou ile vs yapabilir bence.

Bir de Zoro'nun dayanıklılığı ve Oden dayanıklılığı arasında bir bağlantı var mıdır acaba.

Neler diyorsun sen hoşt. :hhh:
Kaido karşısında sadece Zoro demek ne demek. :oleyo:
Luffy bir arc öncesi yonkou adamı indirmişken Zoro bu yollardan geçmeden yonkou ile vs atması mı hele de tek başına. Kusura bakma ama gülerler. :hhh:

Şimdi benim verdiğim çıktı mı, çıkmadı mı yoksa çıkar gibi olup da mı çıkmadı? Ona göre muhabbete devam edeyim bu tayfa ile.

Udona giden tek yol başkentten geçiyor. Başkentte de duran bir Kyoshiro var. Cumanın gelişi perşembeden belliydi. Denjiro olmasa da iyi biri olacağı en azından.

Zorinin gördüğü en güçlü rakip, Zori ile güle oynaya dövüşen adam Kyoshiro-sama :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık