Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anime Kyoshiro ile ilgili önceden spoiler vermiş bildiğin. Kınlarla beraber gösteriliyor openingde :D

Ashura ve kawamatsu'da baya havalı bence. Özellikle jack'i yardigi sahne veya 925 in sonunda soyledigi sozle.
Düşmanları kastetmiştim. Açıkcası Kaido'nun emrinde 2-3 tane güçlü kılıç ustası görmeyi istiyordum, benim için biraz hayal kırıklığı oldu. Yoksa dediğin gibi Ashura ve Kawamatsu gayet havalı karakterler.

Wano başlayalı olmuş +60 bölüm. Savaşa gidilecek az kaldı ama Denjiro ortada yok. Ne zaman ortaya çıkacaktı ki başka ? Olaylardan bu kadar uzakta tutulan ama Wano için bir o kadar önemli olan bir karakteri Wano'nun son bölümlerinde balık tutarken mi gösterecekti Oda ? Olağan bir sonuç. Aferin Denjiro. Adamsın.

Kyoshiro daha kendine has bir karekter gibi duruyordu.
Altını başka şekilde doldursa daha iyiydi hayal kırıklığı oldu benim icin.

Denjiro acaba kendi pilanı doğrulutsunda bizim ekipin planını orochi ye kendi mi söyledi yanı başından beri hain yoktu.

Tarihin en iyi flashbacki bu sayıda da devam etmiş. Mükemmel. Kyoshiro a.k.a Denjiro diye boşa demedik. Yalnız ben bu gizemi son savaş sırasında açıklar diye düşünüyordum, o yönden şaşırdım. Kaido Momo’yu atmadan önce önemli bir şeyler söylüyor sanki. Daha iyi bir çeviri gelince anlaşılır. Kaido’yu indirecek seçilmiş kişi Momo olabilir. :a:
Benimde öyle bir zannım var.

Luffy Mom' ı, Momo Kaido' yu, Zoro King' i, Trao Queen' i, Sanji Page One' ı, Mom' ın tayfayı da Straw Hat Tayfası paylaşır diye düşünüyorum.

Zoro vs king ihtimali daha da güclendi denjiro nun tipinin bukadar degişmesine ihtimal vermiyordum.
Zoro vs Kaido daha iyi olur, Luffy'nin sağ kolu bir yonkou ile vs yapabilir bence.

Bir de Zoro'nun dayanıklılığı ve Oden dayanıklılığı arasında bir bağlantı var mıdır acaba.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık