Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden, Orochi'den gemi sözünü aldım vs. 9 kınlara anlatmadı mı? Bu adam 5 sene boyunca niye inandı. Niye düşmana güvenilmez deyip bir şeyler düşünmedi. :bilmem:
Hayır. Kiku falan soruyor ya niye yapıyon diye. Oden bir şey anlatmadı 5 sene boyunca sanırsam. Bakmam lazım tebii yine de

Kyoshiro başından beri Orochiye para yardımı falan yapmasına bile kızıyordu. En bilinçli oydu yine. Ashura ile beraber Kaido karşısında da durdu. Daha ne yapsın

Hayır. Kiku falan soruyor ya niye yapıyon diye. Oden bir şey anlatmadı 5 sene boyunca.

Kyoshiro başından beri Orochiye para yardımı falan yapmasına bile kızıyordu. En bilinçli oydu yine. Ashura ile beraber Kaido karşısında da durdu. Daha ne yapsın
Yine de bu kadar zeki olan bir insanın geçmişte bu kadar pasif kalması normal değil.

9 saf derdik. Oda, u dönüşü yaptırdı. Göze batan bir dönüş.

Rezillik ya tarihin en kötü en karmaşık arc ı kimin eli kimin cebinde belli değil, işin kötüsü Zorinin east blueda ki hocası çıksa daha mutlu olurduk. Ajahshshshs şu arc bitene kadar spoiler resimlerine bakıp geçecem... Kaybım olmaz akahahshsgs

Yine de bu kadar zeki olan bir insanın geçmişte bu kadar pasif kalması normal değil.

9 saf derdik. Oda, u dönüşü yaptırdı. Göze batan bir dönüş.
20 yıl boyunca Kyoshiro Family denen şeyi kurmuş. Orochi başkenti emanet edecek kadar güveniyor. Bilemedim daha napsın.

savaşa en hazır kın kendisi.

Şimdi benim verdiğim çıktı mı, çıkmadı mı yoksa çıkar gibi olup da mı çıkmadı? Ona göre muhabbete devam edeyim bu tayfa ile.
Çoğu çıktı. Ama sonlara eklemişler ya da daha ileri bölümleri biliyorlarsa onlardan bahsetmiş olabilirler. Flashbackin bittiğinden itibaren olan olaylar spoilerda yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık