Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
limana gelmeyenlerin akibeti bu bölümde az çok belli oldu.Orochinin planını bilen Kyoshiro (Denjiro) samuray ve bizim tayfayı farklı bir yere götürmüşdür.

Law'da Bepolara yapmayın diyor ama Bepolar yapmayı düşünüyor. Ben bilmiyorum bana göre böyle zeki birisi o zamanlar da bu kadar saf görünmemeliydi.
aynı şartlar değil. Denjiro olarak yapmadı zaten Kyoshiro kimliğinde yaptı ne yaptıysa. Sanji de kendi başına bir şey yapmayı denemişti, ama her zaman olmuyor kendi başına bir şeyler yapmak. Zaman ve şartlar önemli.

Denjiro ise Kyoshiro olarak bu şartları oluşturmuş. Denjiro olarak yapamazdı bunları.

aynı şartlar değil. Denjiro olarak yapmadı zaten Kyoshiro kimliğinde yaptı ne yaptıysa. Sanji de kendi başına bir şey yapmayı denemişti, ama her zaman olmuyor kendi başına bir şeyler yapmak. Zaman ve şartlar önemli.

Denjiro ise Kyoshiro olarak bu şartları oluşturmuş. Denjiro olarak yapamazdı bunları.
Ben sonrası yaptıkları için bir şey demiyorum. Denjiro kimliğinde Oden zamanlarında hatta Oden adada yokken Wano'nun o hale getirilmesin de -hani elinden güç olarak belki bir şey gelmez.- sonrası için niye bir şeyler planlamadı, düşünmedi diye şey ediyorum. Bence çok daha farklı şeyler olabilirdi de, neyse. Benim gözüme batan bir şey oldu. :üzgünüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık