Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seni bizzat kastetmedim o yüzden kısım dedim.Zoro fanboyları açık açık söylüyorlar.Tek tek şimdi yorumlarını bulacak halim yok.Zaten ben gülüp geçiyorum bu tip yorumlara.
Onu diyen Law fanıydı. Öyle Law fanı olmaz olsun. :hhh:
"Luffy'nin sağ kolu bence yonkou alabilir. Zoro vs. Kaido olabilir." demişti. :artiz:

Kınların güçlü görülmesi güzel ama yarın Zoro farkını gösterdiğinde fikirler değişmez umarım. :D
Değişir değişir merak etme. Şuna bak Serinin ana karakter kılıç ustasını, gelmiş geçmiş en güçlü kılıç ustası olacak adamı Kyoshiro’ya karşı bile övemiyoruz. Hemde adam bunların ağ babalarının kılıcını falan kullanıyor :D

Doğru söylemiş. Law fanından beklenmeyen yorumlar. Aranızda düzgün olanlar da varmış :gamyon:
Senin gibi Zorici'den ne beklenir başka. :gamyon:
Hani normalde demezdim ama şimdi diyesim tuttu. Seride de belli oluyordu da belki Mom'a kayar diyorduk. Law'ın Kaido karşısında ana kadroda olduğu bilgisi verildi bile. :ehe:

Değişir değişir merak etme. Şuna bak Serinin ana karakter kılıç ustasını, gelmiş geçmiş en güçlü kılıç ustası olacak adamı Kyoshiro’ya karşı bile övemiyoruz. Hemde adam bunların ağ babalarının kılıcını falan kullanıyor :D
Amaaaan. Ciddi ciddi Zoro vs Denjiro tartışamam. Denjiro'yla denk olan Kawamatsu'nun, Zoro'ya nasıl tepki verdiğine bakmak yeterli. Üstüne bir de Kin'emon'un sözleri ve Enma meselesi var. Kınlar içinde güçlü adamlar var ama hiçbiri Zoro'ya denk değil. Zorlarlar en fazla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık