Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kyoshiro muhtemelen en sağlam samuray.Yc1 ile 2 arasıdır.Zoro ise şu an maksimum yc3.Oyle aradan çıkarır falan hayal.
Animeye mangayla alakalı olmayan şeylerde pek güvenilmez ama bizi Wano arcta çok şaşırttı. Anime Asuraya en güçlü dedi. Hatta bölümün adı en güçlü samuraydı. Denjiro, Odene hayran hayran bakarken Asura adamlarıyla sabaha kadar adamı tutmuş ama yenilmiş. Üstelik adam dağlarda haydut olarak yaşamış 20 yıl pempe pempe takılmış. Kaidonun bana katıl dediği güçte biri. Tipi harika olmasa da benim şahsi görüşüm Asura çok güçlü. Ve Wano'nun en güçlüsü. Kaidonun Queen ve Kingini saymazsak. WB için Marco neyse Wano için Asura odur.

Yc3 eden zoro'nun tüm gucuyle saldırmasına rağmen güle oynaya saldırıyorsa en az yc2 oluyor. Ama tabi yc1 olmayabilir.
Zoro tam gücüyle saldırmadı. Zaten kafadan 3 kılıcı yoktu. Uzun soluklu bir dövüşte değildi.
Sen böyle her şeyi soracak misin bebeğim ? Fikrini yaz da bı bakalım.
Ahaha bir mesajda yazacaktım ama kaçırdım.

Yani bence Denjiro yc3 eder. Ama Zoro çok farklı klasman bence bir de P.up aldı yani.

Zoro tam gücüyle saldırmadı. Zaten kafadan 3 kılıcı yoktu. Uzun soluklu bir dövüşte değildi.

Ahaha bir mesajda yazacaktım ama kaçırdım.

Yani bence Denjiro yc3 eder. Ama Zoro çok farklı klasman bence bir de P.up aldı yani.
Kyoshiro da kendini sakinmiş işte. Hatta saldırı bile yapmadi. Full savunma mode idi.

Yc3 eden zoro'nun tüm gucuyle saldırmasına rağmen güle oynaya saldırıyorsa en az yc2 oluyor. Ama tabi yc1 olmayabilir.
Zoro tüm gücü ile mi saldırmış? Tüm gücü 3 kılıçla ortaya çıkıyor zoro 2 kılıçla herhangi bir teknik kullanmadan sadece kılıç tokuşturdu ve hyori tehlikeye girince de bırakıp kızı kurtardı. Nasıl manga okuyorsunuz anlamadım valla.

Doğru sakınmadı demedim ama ciddi dövüşseler Zoro alırdı bence. Bu adamın Şu an Kaido yarması bekleniyor sonuçta.
Kaido yaran adam amiral seviyesi adam belki de. Sırf bir kılıç ile yaracak değil herhal Zoro. Sihirli kılıç olmadığı da ortaya çıktı Enmanin.

Görmeden yormamak gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık