Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro tüm gücü ile mi saldırmış? Tüm gücü 3 kılıçla ortaya çıkıyor zoro 2 kılıçla herhangi bir teknik kullanmadan sadece kılıç tokuşturdu ve hyori tehlikeye girince de bırakıp kızı kurtardı. Nasıl manga okuyorsunuz anlamadım valla.
Orochi'yi öldürme hırsı varken sence normal sekilde mi savaşır?

Kaido yaran adam amiral seviyesi adam belki de. Sırf bir kılıç ile yaracak değil herhal Zoro. Sihirli kılıç olmadığı da ortaya çıktı Enmanin.

Görmeden yormamak gerek.
Ben fikrimi söyledim. Kyoshiro dediğimiz adam kınlardan biri, Zoro dediğimiz adam ise bambaşka bir olay.
Zoro nun rahat yonkou alacağını söyleyen kısma bence fazla yüklenme : ) Troll değil baya ciddiler.
Ben ne zaman Zoro rahat Yonko alır demişim? Çıkar göstersene?

Orochi'yi öldürme hırsı varken sence normal sekilde mi savaşır?
Mangada gördüğümüz normal şekilde savaştığı. 2 tarafın da bir birine ölümcül saldırı yapmadığı. Belli ki Zoro, denjironun kim olduğunu biliyor o yüzden yolumdan çekil dedi. Belki de denjiro da zoronun onun kim olduğunu bildiği için ben shogunun bir köpeğiyim dedi. Yani hyori, zoro'ya kyoshironun denjiro olduğunu söylemiş olmalı. Gerçi zoro kim bu adam diyor tanımıyor da olabilir.

Ben fikrimi söyledim. Kyoshiro dediğimiz adam kınlardan biri, Zoro dediğimiz adam ise bambaşka bir olay.

Ben ne zaman Zoro rahat Yonko alır demişim? Çıkar göstersene?
Seni bizzat kastetmedim o yüzden kısım dedim.Zoro fanboyları açık açık söylüyorlar.Tek tek şimdi yorumlarını bulacak halim yok.Zaten ben gülüp geçiyorum bu tip yorumlara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık