Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda, Zoro yu Kaido ile kapıştırmaz.Ne zaman kapıştırdı ki ? Zoro , King in rakibi olacak büyük ihtimal.Hatta King in ateşini keserek sondurecek. Lufyyn Quinn le görülecek bir hesabı var hapishaneden .O Luffynin hakkı ...Jack i de 9 kin bir zahmet alsın

Haftaya Momonun ekip geleceğe gidince başlarına ne tür maceralar geldiğini göreceğimiz küçük bi fb serisi başlıyor.
Artık biter bence Toki (Kin momo ve diğerlerini gönderdi geleceğe) denjiro konusuda ortadan kalktı işlenecek bir şey kalmadı. Dediğin şeyi işlemsi icin bir neden yok zaten üstü acik neler olduğndan bahsetmişti.

Zoro, Kaido’ya girecek hemde çok fena. İki tane kılıç ile kesmiş adamı Oden ama Oda tek bir kılıca odaklandırıyor bizi ve onu da Zoro’ya veriyor. Zoro şovunu yapacak :a:

Klasik 47 Ronin hikayesi hikayenin içlerine yerleşmiş durumda. Mesela flashbackteki Oden'in benden boşanacak mısın sorusu bazıları için alakasız gibi durmuş olabilir ama büyük ihtimalle 47 roninin başı olan Oishinin ayyaş, işe yaramaz duruma düşmesi ile eşinden boşanması durumuna gönderme. Denjiro'nun hem efendisinin intikamını almak hem de onun Wano'yu açın son emrini yerine getirmek için 20 yıl boyunca Kaidou ve Orochi'nin kuyusunu kazması ve diğer kınların geleceği günü beklemesi onun hesapçı ve kurnaz kişiliğine de uyuyor. Denklemde bir de hain var. Eğer hain cidden varsa Denjiro'nun hem Orochi'yi hem de haini dumur etmek için son anı beklemesi de mantıklı olur. Yani Kyoshiro Denjiro çıkarsa "Oda neden öyle yaptın, çok klişe, biliyorduk kardeş kandıramadın bu sefer " falan demem yani.
Dediğim gibi, mantıklı bence.

Şuanki denjiro, ne kadar güçlü acaba? Shutenmarudan güçlü müdür? Ben Wano'daki en güçlü samuray denjiro dediydim ama dur bakalım.

Şuanki denjiro, ne kadar güçlü acaba? Shutenmarudan güçlü müdür? Ben Wano'daki en güçlü samuray denjiro dediydim ama dur bakalım.
Ben ashura dir diyorum. Cunku 30 yil once oden den sonraki en guclu kisiydi ve gecen yillar boyunca denjiro shogun a hizmet ederek gecirirken, ashura daha da guclendigini soyluyor.

Ben ashura dir diyorum. Cunku 30 yil once oden den sonraki en guclu kisiydi ve gecen yillar boyunca denjiro shogun a hizmet ederek gecirirken, ashura daha da guclendigini soyluyor.
Denjiro da boş durmamış ki. Yakuzaların lideri olmuş. Adam savaşacak günü beklemiş. Güçlenmesi gerektiğinin farkında. Güçlü olduğu da belli. Zoroyu durduracak kadar fizik gücü yüksek. Zoronun attığı iki tane slashı kesip dağıtıyor. En az Zoro dengi bir şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık