Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla Toki den çok şey bekliyordum .Spoil doğruysa ölmüş .Arkasında kayıp yüzyıl ve geldiği yer ile alakalı bir çok bilgi aktarır diyordum ama olmayacak sanırım.Kayıp yüzyıl ve joy boy olayı Raftel ile tamamen çözülecek belli oldu.Luffy gene yok özledik hayırsızı ...

Diğer yandan tayfanın Denjiro ve Law sayeinde planı değiştirmesi iyi oldu.Eski bölümlere baktımda Luffy büyük ihtimal Orochinin gemisinde şu anda Doğum günü pastası versiyon 2 :hhh:

Benim anladığım kadarı ile denjiro çok sinirlenmiş Odene yapılanlara ve bunun sonucunda da yüzü falan sinirlendiği son hal neyse öyle kalmış. Oden de sinirlenmişti ve benzer bir yüze sahip olmuştu. Ama siniri geçince normale dönmüştü.

Böylece öğrenmiş olduk ki, Zoro kawamatsu ve denjiro ile kılıç tokuşturmuş.

Zoro Oden'in kılıcıyla ne yapacak patates mi soyacak. Kaido'yu kesen kılıç boş yere mi Zoro'ya verildi.

Senin dediğin de mümkün değil. İyi valla Kaido'yu Zoro kesecekse Luffy bıraksın kaptanlığı misket oynasın :D Ha zarar verir Kaido'ya sonra Luffy bitirir işi dersen o ayrı, ama Zoro Kaido'yu alacak dersen orada dur derim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık