Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973: Kozuki Hanesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden kimdir.Daha doğrusu WB için ne ifade ediyor?

Tüm bunlar ortadayken WB nin Wano ya yardıma gelmemesini (üstelik 5 yıl gibi bir durum ortadayken) duymadığı ve haberini almadığı sonucunu çıkarıyorum.Bu durum Oda nın sıvamasından ibaret olsa da Wano arkının doğal akışını bozduğunu düşünüyorum.Umarım Oda buna mantıklı örneğin Big Mom gibi bir çözüm bulur.Yoksa Oda nın sıvaması olarak manga tarihine geçecek bir durum söz konusu ...:artiz:

Çekmiş gitmiş bir Oden var, sonrasında Wano'ya dönmek istediğini söylemiş, Wano'ya gitmiş orada duruyor gibi düşünmüş olabilir. Zaten Wano kapalı bir yer. Gidip dur bir bakayım şu Oden ne yapıyor dememiş olması garip olur mu? Ha belki de o kısmı da dolduracaktır Oda zamanla, daha Marco'nun Kedi'ye ne dediğini bilmiyoruz. Bununla ilgili de bir şey söylemiş olabilir.

kyoshiro denjiro çıkması şeytan meyvesine sahip olması ve komurasaki koruması, fakir halka altınlar dağıtması gece khoshiro(denjiro) halen hain olmadığı gün gibi ortada.

Oden kimdir.Daha doğrusu WB için ne ifade ediyor?

Oden , Wb nin kardeşim dediği hatta 2. tümen komutanı yaptığı güvendiği biri.Unuttunuz mu Oden WB nin gemisinde evlendi Toki ile hatta çocuğu oldu o gemide .Üstelik Oden in hizmetkarı İzo WB asli üyelerinden oldu.

WB nin kendi tayfasından biri Ace için Dünya hükümetine +3 amirale+ yüzlerce koramirale meydan okuduğunu söylemeye gerek yok .
Tüm bunlar ortadayken WB nin Wano ya yardıma gelmemesini (üstelik 5 yıl gibi bir durum ortadayken) duymadığı ve haberini almadığı sonucunu çıkarıyorum.Bu durum Oda nın sıvamasından ibaret olsa da Wano arkının doğal akışını bozduğunu düşünüyorum.Umarım Oda buna mantıklı örneğin Big Mom gibi bir çözüm bulur.Yoksa Oda nın sıvaması olarak manga tarihine geçecek bir durum söz konusu ...:artiz:

Not:Ace, Roger ın oğlu.Bak Shanks a adam Ace için Kaido yu durdurdu ve tek başına savaşı bitirdi.Gerçi Shanksın Kaidonun Wano da 25 sene olduğunu bilememesi gibi durum olamaz.Bu da ayrı bir sıvama diyebeliriz ama Oden , Shanks daha tıfılken ölmüş Shanskın yapabileceği fazla şey yok
Wb haşa yaratıcı olsa fark etmez, Oda belli şeyleri kafasında netleştirince gerisi ne kadar tutarlı yada tutarsız önemli değil.
Wano bizimkiler gelene kadar böyle kalacaktı kaldı da. Yoksa Oden bir güvercin uçursa dış dünyaya Kaido'yu tokiye Kuma diye alırdı.

Wb haşa yaratıcı olsa fark etmez, Oda belli şeyleri kafasında netleştirince gerisi ne kadar tutarlı yada tutarsız önemli değil.
Wano bizimkiler gelene kadar böyle kalacaktı kaldı da. Yoksa Oden bir güvercin uçursa dış dünyaya Kaido'yu tokiye Kuma diye alırdı.
Soylediklerimden yanlış anlaşılmasın ..Ben WB nin Wano ya gelip savaşması ni istemiyorum.Gelse zaten Kaido yu gömer.Benim için sıkıntı FB devam ederken WB den yardım isteme durumunun havada kalmiş olması ...Oden in ne WB den ne de Roger dan yardım istememesi saçmalığın daniskasi...5 yıl kendi vatandaslarini Kaido gibi bir caninin elinde oyuncak etmesi ise kusura bakma Oda sivadin demektir.Ha bunu gurur yaptı gibi cümlerle aciklarsa çok komik olur onud soyleyeyim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık