Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973: Kozuki Hanesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı durumdayım. İnsanlar fb uzun olduğu için tayfayı özlediler ve günümüzdeki olaylar bir an önce gerçekleşsin istiyorlar -ben de böyleyim- ama bu bölümler gayet güzel aslında. Ortalama OP bölümlerinin üstünde kesinlikle.
Odanın huyu bu zaten nerde fb olsa özene bezene bölüm yapar.Güncel bölümlere de özensiz hatta -vasat bölümler yapar.Alıştık artık

Aynı durumdayım. İnsanlar fb uzun olduğu için tayfayı özlediler ve günümüzdeki olaylar bir an önce gerçekleşsin istiyorlar -ben de böyleyim- ama bu bölümler gayet güzel aslında. Ortalama OP bölümlerinin üstünde kesinlikle.
Bence insanlar bu bölümlerin kıymetini zaman geçtikten sonra fb'i tek seferde okuyup bitirince anlayacaklar.

Diğer yandan cidden çok uzun bir fb bu. Sanki son ayları başka bir seriyi okuyarak geçiriyormuşuz gibi oluyor.

Yine boş bir bölüm lakin gerekliydi denjiro olayının aydınlanması icin umarım son olur haftaya güncel zamandan devam eder.

Bence insanlar bu bölümlerin kıymetini zaman geçtikten sonra fb'i tek seferde okuyup bitirince anlayacaklar.

Diğer yandan cidden çok uzun bir fb bu. Sanki son ayları başka bir seriyi okuyarak geçiriyormuşuz gibi oluyor.
Bir de Oden'i sevip sevmemek çok etkiliyor. Oden'i başta sevmeyenlerin çoğu eziyet çekti fb sırasında.

Uzun olduğuna katılıyorum. Umarım bu bölüm sondur.

Bir de Oden'i sevip sevmemek çok etkiliyor. Oden'i başta sevmeyenlerin çoğu eziyet çekti fb sırasında.

Uzun olduğuna katılıyorum. Umarım bu bölüm sondur.
Gerçekten de öyle ya. Ben Oden-sama'nın maceralarını zevkle okudum. Ancak kendisini sevmyior olsam ve kendisine bu kadar "maruz" bırakılmış olsam her fırsatta gömerdim fb'i.

9 kına 9 çöp diyordum ama bu bölümden itibaren Denjiro ya geçer not vererek 8 çöp olarak güncelliyorum.Denjiro adamsın.
Ashura da boş durmamis. Bir suru gemi toplamis, adam bulmus, güclenmis... daha ne yapsin. Kawa da aynı sekilde hiyori yi korumus. Inu ve neko gibi zou da partilememisler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık